2752
2734

من جدا شدم یه بچه کوچیک دارم از زمان بارداریمم شوهرم باهام دیگه رابطه نداشت و اصرار داشت ی طلاق بعد از زایمانم آخرشم رفت با دوست دخترش ازدواج کرد و به بچه کوچیک خودش حتی رحم نکرد

الان من دوساله جدا شدم و یک سال قبلشم شوهرم اصن باهام رابطه نداشت کاش قبل از بچه خیانت میکرد نه با بچه

شوهرم اصلا حتی یک بار پشیمون یا دلتنگ نشد چون زود جایگزین آورد...

منم دیگه از تنهایی خسته شدم آخه تا کی باید بترسم از رابطه مجدد 

هیچکس هم متوجه نمیشه من جدا شدم چون بچه کوچیک دارم

اطرافم دخترا دوست پسر دارن یا حتی هرکس جدا شده وارد رابطه شده بعضیاش ب ازدواج هم‌ حتی ختم شده بعضیاش هم حداقل باهم بیرون میرن و جشن‌تولد و مراسم و کلی هدیه میگیرن اما من برا خودم حروم کردم همه چیو

ولی حقیقتش خسته شدم تا کی باید تنها باشم چرا اصن محکوم به تنهایی باشم منم جوونم دلم میخواد مثل شوهرم و بقیه همراه و همدمی داشته باشم آیا اشتباهه؟؟؟؟خب ممکنم هست رابطه به ازدواج ختم نشه و طرف باب میل آدم نباشه

من که از شوهرم پدر بچم ضربه خوردم دیگه باید تا ابد بترسم؟همه منو مسخره میکنن میگه دختر دست ب کار شو بیا تو اجتماع وارد رابطه شو شاید خدا خواست آدم خوبی سر راهت قرار گرفت 

تا کی میخوای با بچه کز کنی گوشه خونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چند سالته

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

رابطه سالم حقته ولی اگه مشکلاتی داری که باعث شده خودت خونه نشینی رو انتخاب کنی حتما حلشون کن

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
کلر کن مستقل شو

حرف پول نزد ! مستقل بودن چ ربطی به درومر از تنهایی داره ! حرفی یاد گرفتید فقط مستقل ! البته هر کی هر چی تو زندگیش کم داره پیشنهاد میده 

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

نیاز ب همدم داری ولی از راه درستش ن راه بد 

الان شما الگوی اینده بچتی خوب و بد زندگیشو از شما یاد میگیره 

اگر راه اشتباهی بری هم حال خودت بد میشه هم رو بچت تاثیر بدی میزاره

ب حرف دیگراااان هم گوش نده راه درستو برو 

سلام 🙃🦚

شما بچه داری، به این فکر میکنی که نیازتو با نامحرم برطرف کنی که هی میگی خوب ممکنه ختم به ازدواجم‌نشه؟! کی قبح این چیزا تو‌نینی سایت ریخت؟ 

اونی که واسه ازدواج شما رو نخواد آخرشم میشه یکی مثل همسر سابقتون

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

کسی این نسخه رو حتی برای دخترای مجردم نمیچینه چه برسه ب شمایی ک صاحب یه فرزند هستین و مسئولیت بزرگی ب گردنتون هست 

مگ هرکس بدون شوهر و همراه هست از زندگیش مونده ؟! من دختر خالم نزدیک ۴۰ سالشه والا نه ازدواج کرده نه حتی اهل دوست پسر و ایناست شاد و خوشحال داره زندگیشو می‌کنه و خیلی هم راضیه 

دوسال زمان خوبیه برای فراموش کردن زندگی قبلی الان اگه از نظر روحی امادگیشو داری میتونی فکر یه زندگی جدید برای خودت باشی ولی خب با بچه سختتره و بیشتر باید محتاط باشی 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706