2733
2734
عنوان

دهم یازدهمیا عربی

166 بازدید | 16 پست

چطور بود؟خیلی ریز طرح شده بود؟یکم بگید البته من دوزادهمم 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ریز نبود اصلا فقط ترجمه فعلا یکم مشکل بود بقیش اصلا نکته نداشت و خوب بود

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️
ریز نبود اصلا فقط ترجمه فعلا یکم مشکل بود بقیش اصلا نکته نداشت و خوب بود

آها فعلا رو تغییر داده بودن؟

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
انشالله خوب میدی نگران نباش رشتت چی بود

انشالله من فردا امتحانمه تجربی

بعضی سوالات خیلی مفهومی بود و چند تا هم مبهم  بقیه اش خوب بود دهم هستم

میشه بگی یعنی چطور مفهومی 

مبهم چطوری یعنی

میشه بگی یعنی چطور مفهومی  مبهم چطوری یعنی

باید قواعد رو از هفتم بلد بودی که به سوالات جواب بدی

یکی هم مبهم بود اسم فاعل می خواد تنها چیزی که میشد به عنوان اسم فاعل نوشت طلاب بود 

یه دونه هم جمع اورده بود مفردش تو کتاب نبود

باید قواعد رو از هفتم بلد بودی که به سوالات جواب بدی یکی هم مبهم بود اسم فاعل می خواد تنها چیزی که ...

عه ممنون ولی به عنوان نکته بدون هر فوعالی اسم فاعله

کیبوردم و بالای ف نداشتم اینشکلیع فعال بالای ف و بزار

2706