2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله یکی از خانومای فامیل خونه داره، شوهرش کارخونه ذاره.

دخترش هم خونه داره، شوهرش پسر یه میلیارده، چند ساله از جیب میخورن اصلا پسره سر کار نمیره.

دیگه شوهرش یکی از اقوام نزدیک استاد دانشگاهه تو خارج، خانمش دیپلم و خونه دار.

یکی دیگه از خانمای فامیل شوهرش تو کار نمایشگاه ماشینه، خودش خونه دار.

یکی دیگه شوهرش طلا فروش خودش خونه دار.

و.......

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 

اره خیلی البته خانمه ازخانواده پولدارنبود دوربرمن ثروتمندزیاده خانمشونم شاغل نیست امادلیل سوال شماچی هست؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اره خیلی البته خانمه ازخانواده پولدارنبود دوربرمن ثروتمندزیاده خانمشونم شاغل نیست امادلیل سوال شماچی ...

منظور من از خانم شاغل سطح بالا 

مثلا پزشکی 

وکیلس استاد دانشگاه مزون داری

اینا یعنی میخواستم بدونم مهمه براشون یا نه

منظور من از خانم شاغل سطح بالا  مثلا پزشکی  وکیلس استاد دانشگاه مزون داری اینا یع ...

اره زیاد زن داداش خودم معاون بانک بود

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706