2752
2734

من اونجایی فهمیدم عاشقم که

بی اختیار با دیدنش آروم شدم

بی اختیار به چشم هاش نگاه می‌کردم

به مدت ۶ ماه 

هر روز ۱۰ ساعت

میرفتم سرکار 

تا فقط یک ربع ببینمش:) 

عاشقی ما دورادور بود...

هیچ کلامی بین ما رد و بدل نشد اما

انگار یک با هم حرف زدیم و از عشقمون بهم گفتیم

بخاطرش مریض شدم،

بخاطرش کتک خوردم،

بخاطرش ناراحتی اعصاب گرفتم، 

ولی 

ناراحتیم و دردم اینه که هیچ کدوم رو نمیدونه

نه من قراره چیزی بگم:) نه اون قراره چیزی بدونه...

محکومیم ب دوری و دیدار ما به قیامت موند....

اما نمیخوام بمونه

نمیخوام نفهمه این همه زجر کشیدم

اون نمیدونه من اینهمه میخوامش وگرنه خودشو میکشت برام

اون اول منو دوست داشت نه من

🥲💔 اون فکر کرد من دوست دارم ازش دور شم

اون هیچی نمیدونه

ولی برای من همهههه کار کرد همه کار

میخوام برم با شهامت همه احساسم رو بگم و 

خالی شم

این احساسات پنهان شده داره دیوونم میکنه 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارش طب سنتی

خب میتونی یه چند تا از مشکلاتتو مثلا بیخوابی و استرس این چیزا رو بهونه کنی بری بهش بگی من چیکار کنم خوب شم چه داروهایی بعد یه نقاشی خوشگل از یه پزشک بکشی که پس زمینش یه باغ سر سبزه و پزشکه زیر نور افتابه نکته عکس اینجاست که خورشید و طرح قلب بزنی

خب میتونی یه چند تا از مشکلاتتو مثلا بیخوابی و استرس این چیزا رو بهونه کنی بری بهش بگی من چیکار کنم ...

بعدش که کشیدی پشت نقاشی بنویسی سوختن با تو به پروانه شدن می ارزد عشق این بار به دیوانه شدن می ارزد گرچه خاکسترمو همسفر بار دلی جستجوی تو به بی خانه شدن می ارزد...هعییییییی  

بعد یه کاری کنی از عمد که کاغذه بیفته زیر صندلیت یه جوری که معلوم شه

بعد ۳ساعت باعجله برگردی بگی من یه کاغذم گم شده اگه برداشته بود که عشق اغاز شد اگه نه برگرد بیا تا یه راه دیگه بهت بگم