2752
2734
عنوان

برای درمان جای جوش چیکار کردین نتیجه گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایسا عکس پوستمو برات بفرستم

عزیزم بعد از آخرین جلسه چقدر طول کشید کامل خوب بشین دکتر به من گفت ۶ماه زمان میبره تا جاشون بره درسته ؟؟

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
[QUOTE=340383637]نه لک بود جاشون الان پررنگترشدن😭😭جوشم نداشتم اصلا الان دارم میزنم تازگیا😭😭[/QUO ...

۳۵روزه آخه پررنگتر از جلسات قبلیه 

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
عزیزم بعد از آخرین جلسه چقدر طول کشید کامل خوب بشین دکتر به من گفت ۶ماه زمان میبره تا جاشون بره درست ...

این وقتی بود که صورتم جای جوش داشت اینیکی هم ۴ ماه بعدشه که درمان شدم

خودت قبل و بعدش رد مقایسه کن واقعا

من آیینه تو هستم...
دو ماه بعد آخرین جلسه کامل خوب شدم

ممنونم عزیزم لطف کردی جوابمو دادی دعا کن خوب بسم افسردگی گرفتم😔😔

این وقتی بود که صورتم جای جوش داشت اینیکی هم ۴ ماه بعدشه که درمان شدم خودت قبل و بعدش رد مقایسه کن ...

کاش میگفتی تهران کجا رفتی خوب شده اینقدر صورتت

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
عکسامو دیدی؟ صورت من به اون داغونی خوب شد مطمئن باش تو هم خوب میشی

برا من گود نبود جاش لک بود ۳جلسه اول روبه بهبود بود این جلسه آخر که جلسه ۴رم میشه لکام پرنگتر شده بهش گفتم گفت چون عمیقتر زدم صبر کن خوب میشه ولی پررنگتر شدن😭😭

این وقتی بود که صورتم جای جوش داشت اینیکی هم ۴ ماه بعدشه که درمان شدم خودت قبل و بعدش رد مقایسه کن ...

منم اینطورم‌ولی از دوره نقاهت لیزر میترسم🥲🥲

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
منم اینطورم‌ولی از دوره نقاهت لیزر میترسم🥲🥲

ارزش داره

منم خیلی زجر کشیدم 

کلی پوماد و ضد آفتاب و اینا رو صورتم بود نباید ۳ روز میشستم شب میخوابیدم کثافت میزد به کل بالش و پتوم ولی ارزشش رو داشت

اعتماد به نفسم از بین رفته بود

من آیینه تو هستم...
ارزش داره منم خیلی زجر کشیدم  کلی پوماد و ضد آفتاب و اینا رو صورتم بود نباید ۳ روز میشستم شب ...

من پارسال جوشای وحشتناکی زدم دکتر بهم نورم‌اسکین داد الان صورتم جوشاش فرورفته اس🥲 

شما کی جوش زدی و کی لیزر رفتی؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
2706