2733
2734

اما اصلا نمیاد اشتی کنیم نمیتونم باور کنم تموم شده همش منتظرم بیاد پیشم یه هفته شده ما تا حالا انقدر از هم دور نبودیم لطفا دعا کنید امروز بیاد همش منتظرم تو مغازه نشستم هی گریم میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سر چی دعوا شدع؟

سر یه موضوعی ک زشته بگم اما موضوعی بود که صد در صد اون مقصر بود  منم دلم شکست باهاش دعوا کردم اونم اصلا نیومد سمتم بعد اون تو مغازه من بود چند سال  خودش هم مغازه داره بجز این  بعد اومد مغازه من حتی بم سلام نداد منم گفتم وسایلاتو جمع کن برو اونم شاگردش جمع کرد رفتش بعد اونم همون مابین توی قضیه مالی بحثمون شد ۳شنبه که همه فهمیدن دعوامونو و قرار شد تموم کنیم و دیگه از اون روز ندیدمش🥲

اخیی.....

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
سر یه موضوعی ک زشته بگم اما موضوعی بود که صد در صد اون مقصر بود  منم دلم شکست باهاش دعوا ک ...

ی چیزی بگم 

چون احترام از بین رفته بینتون دیگه بهتره یکم بیشتر در موردش فکر کنی اونم فرصت فکر کردن داشته باشه ک اصن میتونید با هم کنار بیاید

اگه مقصر تو بودی ب نظرم تو باید پیش قدم بشی برای آشتی اگه نه ک اون 

مقصر نبودم همه اینکارارو کردم که دیگه اون کار زشتو تکرا نکنه الان اگه من برم واسه اشتی با اینکه خدا شاهده کوچکترین تقصیری نداشتم اینبار  اون دیگه حرفامو جدی نمیگیره🥲

2706