2733
2734
عنوان

اکس شوهرم اومد در خونمون....

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 80 پست

فقط بگو چطوری می‌تونی انقدر خونسرد باشی؟  

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی🫀✨ و تو تموم خواسته من از این دنیایی عشق بی تکرارم:)💗💍پایبندم تا پای جان به تمامت♡M♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی یکم از این روشنفکری و مثبت نگریتو بده به من چون نامزدم از اکساش حرف میزنه وقتی راجبشون ازش میپرس ...

بخدا اروم نیستم نمیدونم چطوری بگم  منم خب حرص میخورم خیلی وقتا شوهرمم میخواد حرصمو دربیاره میگه فلان دختره قبلا باهاش بودم خیلی خوب بود گریه نمیکنم ولی خیلی عصبانی میشم  اما خب بی تفاوت بودم تو این ماجرا سه تا دلیل داره یک اینکه باردارم نمیتونستم برم دعوا دو بیماری زمینه ای دارم میرفتم پایین اگه قطعا حالم بد میشد سه اینکه مطمئن بودم کوچیکترین حسی وجود نداره و حتی شوهرم ازش متنفره

......
فقط بگو چطوری می‌تونی انقدر خونسرد باشی؟    

بخدا اروم نیستم نمیدونم چطوری بگم  منم خب حرص میخورم خیلی وقتا شوهرمم میخواد حرصمو دربیاره میگه فلان دختره قبلا باهاش بودم خیلی خوب بود گریه نمیکنم ولی خیلی عصبانی میشم  اما خب بی تفاوت بودم تو این ماجرا سه تا دلیل داره یک اینکه باردارم نمیتونستم برم دعوا دو بیماری زمینه ای دارم میرفتم پایین اگه قطعا حالم بد میشد سه اینکه مطمئن بودم کوچیکترین حسی وجود نداره و حتی شوهرم ازش متنفره   تقریبا از اول تاپیک دارم اینو میگم برای همه ولی خب واقعا اون لحظه ادم خیلی عصبانی میشه و بهش فشار میاد ....

......
اکس شوهر منم بهش پیام داد منم ادرسشونو داشتم حالا بماند چطور میخاستم برم دمه خونشون شر به پا کنم ک گ ...

وای این مسئله واقعا اعصاب رو میپوکونه  ولی خب ترجیح میدم حدالامکان از جر و بحث و دعوا دوری کنم

......
مگه از نزدیک دیده بودیش؟ که میشناختیش؟ تو که میگی رفته بوده شهر دیگه نگو که شوهرت عکس فیلماشو نگ ...

دقیمت مثل خودم نکته بینی 

ولی حال نداشتم تایپ کنم هی سوال بپرسم از اسی

مگه از نزدیک دیده بودیش؟ که میشناختیش؟ تو که میگی رفته بوده شهر دیگه نگو که شوهرت عکس فیلماشو نگ ...

دقیقا همینطوره عکسای دختره رو دیدم 

ولی خب عکسای دونفرشون اینا نبوده عکسای پروفایلش بود  البته اینارم قبل ازدواج دیده بودم چون ما رفیق بودیم باهم من و شوهرم دوتا دوست ساده برا همین میگفت از حرفاشون و اینا عکس تمام دوست دختراشم دیدم  

......
وای این مسئله واقعا اعصاب رو میپوکونه  ولی خب ترجیح میدم حدالامکان از جر و بحث و دعوا دوری کنم

نه من حساسم شوهرم فقط مال منه حق منه یکی بیاد سمتش پارش میکنم 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
دقیمت مثل خودم نکته بینی  ولی حال نداشتم تایپ کنم هی سوال بپرسم از اسی

قربونت برم 

نه خب اون تایمی که با شوهرم رفیق بودم و علاقه و احساسی وجود نداشت دیده بودم عکسای دختره رو یا بعضی از پیامای اکساشو میدیدم یا کلا گوشیش دستم بود ....

......
نه من حساسم شوهرم فقط مال منه حق منه یکی بیاد سمتش پارش میکنم 

جااااااننن جنگی  من بخاط بیماریم فشار عصبی و ناراحتی برام خوب نیست برای همین خودمو قاطی این مسائل نمیکنم

......
 قربونت برم  نه خب اون تایمی که با شوهرم رفیق بودم و علاقه و احساسی وجود نداشت دیده بود ...

پس کلا زن و شوهر بی خیالید 

من حساسم شوهرم زمان دوستی از ترسش کل گذشته اشو پاک کرد😂😂😂😂😂البته الانم مسخره ام میکنه میخنده سر این که میگفتم بده چک کنم اونم می‌ترسید بده میگه مثل سگ ازت میترسیدم🤪🤣

جااااااننن جنگی   من بخاط بیماریم فشار عصبی و ناراحتی برام خوب نیست برای همین خودمو قا ...

ایشالا ک همیشه ارامش برقرار باشه اون ابله رو هم ولش کن شوهرت اگ میخاست باهاش بمونه همون زمان میگرفتش 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2706