2733
2734
عنوان

اکس شوهرم اومد در خونمون....

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 80 پست
روشنفکری محسوب میشه؟   طرف نهایتا دوبار میاد ده بار زنگ میزنه خودش میره چرا الکی خودمو قاطی ک ...

افرین به تو دختر خیلی خوب بلدی مدیریت کنی. جلو دختره میفهموندی بهش که جامله ای شاید دیگه 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا چجور اینا رو با خنده میگی 😐غیرت نداری 

چه ربطی به غیرت داره 

وقتی میدونم کوچیکترین حسی وجود نداره میدونم هم دختره داره مسخره بازی درمیاره هم شوهرم ازش متنفره چرا الکی باید ناراحت باشم بابت چیزی که نیست

......
افرین به تو دختر خیلی خوب بلدی مدیریت کنی. جلو دختره میفهموندی بهش که جامله ای شاید دیگه 

ادم بیمار بیماره تو هرچی بهش بگی بدتر میکنه 

منم بخاطر مریضیم بهش اهمیت ندادم ممکن بود حالم بد بشه داستان پیش بیاد 

......
اگه دختره متنفر بود که خودشو کوچیک نمی‌کرد از خس شوهرت هم مطمئنی؟؟؟

از حس شوهرم کاملا مطمئنم 

اینا یکسال و نیم پیش باهم کات کردن توی این یکسال و نیم هیییییچ ارتباطی نبوده بعد یک سال و نیم دختره یادش اومد عاشقه؟

......
اگه دختره متنفر بود که خودشو کوچیک نمی‌کرد از خس شوهرت هم مطمئنی؟؟؟

بعد اصلا شوهرم بعد کات کردن با این با یه دختر دیگه هم رل زد با اونم کات کرد بعد منو گرفت خیلی گذشته خیلیی

......
تاپیکای قبلیشو نگاه کنین متوجه میشین که همش تصورات ذهنی یه بچه مدرسه ایه 

من توضیح دادم که اکانت خودم به دلیل اینکه درمورد سقط تاپیک زدم تعلیق شد تا هفتم برای همین با اکانت کس دیگه ای میام

......

اسی یکم از این روشنفکری و مثبت نگریتو بده به من چون نامزدم از اکساش حرف میزنه وقتی راجبشون ازش میپرسم همین دیشب داشتم تا پنج صبح گریه میکردم بگو چجوری اینقد ارومی😐

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

برو یکم به کارای بدت فک کن😑

همش دروغ اخه این چه تخیلاتیه تو که بچه مدرسه بودی حتما میخای بگی اکانت دست دونفره

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
دختره اسکله چیکارش میکردم؟ میترسیدم برم خودم حالم بد بشه    

اکس شوهر منم بهش پیام داد منم ادرسشونو داشتم حالا بماند چطور میخاستم برم دمه خونشون شر به پا کنم ک گفت نامزد دارم شر میشه برام میخاستم اذیت کنم و فلان کلی معذرت خاست منم نامزدشو گیر اوردم اسکرینا رو نشون دادم دیگ نمیدونم چیشده☺️ تو یک محل هستیم یه خیابون فاصله خونمون بود 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
تاپیکای قبلیشو نگاه کنین متوجه میشین که همش تصورات ذهنی یه بچه مدرسه ایه 

الان میگه کاربری دست دونفره یا مال خودم نیس🥴🫤

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2706