2752
2734
عنوان

شوهرم نمیاد سمتم

477 بازدید | 12 پست

دوستان شوهر من ب شدت گرم مزاج

جوری ک موقع قهر هم نمیتونست خودشو کنترل کنه 

ولی از وقتی ک باردار شدم 

اوایلش ک دکتر منع کرده بود

الان ک دیگه س ماهه دوم هستم و دیگه مشکلی ندارم

ولی بازم نمیاد زیاد سمتم

بهش گفتم پیرمرد شدی رویی ازت نمی‌بینیم.... میگه اصلاااا بچه هست الان

اینم بگم اهل خیانت و این چرت و پرتا نیست 

ولی خب خیلی ناراحتم از این موضوع

بهش میگم بچه چیزیش نمیشه 

میگه ن آخه الان اصلا نمیشه

احساس میکنم لذت نمی‌بره یا نمیدونم چی اصلا

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اندکی از زندگي من::بعد از ۶ سال زندگی مشترک شوهرمو از دست دادم با یه دختر ۶ ماهه،،،با برادرشوهرم ازدواج مجدد کردم بدون اجبار و با علاقه ی خودمون و دوباره مادرررر شدم،،،،،غیرممکن یعنی منو تو ،تو ساحل ،،،عاشق هم بودن زیر ماه کامل،،،غیر ممکن یعنی تو واسم دلتنگی ،،،،یعنی میفهمی ک تو همین آهنگی،،،،،،،،،با افتخار آبانی ام،،، ،،مامان دو تا فسقل👫که متخصص خرابکاری و ریخ و پاشن ..از سال ۹۷هستم ولی بارها تعلیق شدم و مدتی تا خط جدید پیدا کنم خواننده خاموش بودم😶😶😶تاریخ ۲۶ /۱۲ /۴۰۲ یهو فهمیدم یه مهمون ناخوانده تو راهه و میخوام بشم مامی۳تایی😶😶😶😶
فداتشم به فکر سلامتی توعه 

من ب شدت روحیه ام ب هم ریخته 

احساس بی اهمیتی بهم دست میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اندکی از زندگي من::بعد از ۶ سال زندگی مشترک شوهرمو از دست دادم با یه دختر ۶ ماهه،،،با برادرشوهرم ازدواج مجدد کردم بدون اجبار و با علاقه ی خودمون و دوباره مادرررر شدم،،،،،غیرممکن یعنی منو تو ،تو ساحل ،،،عاشق هم بودن زیر ماه کامل،،،غیر ممکن یعنی تو واسم دلتنگی ،،،،یعنی میفهمی ک تو همین آهنگی،،،،،،،،،با افتخار آبانی ام،،، ،،مامان دو تا فسقل👫که متخصص خرابکاری و ریخ و پاشن ..از سال ۹۷هستم ولی بارها تعلیق شدم و مدتی تا خط جدید پیدا کنم خواننده خاموش بودم😶😶😶تاریخ ۲۶ /۱۲ /۴۰۲ یهو فهمیدم یه مهمون ناخوانده تو راهه و میخوام بشم مامی۳تایی😶😶😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردها بعد بارداری همسر سرد تر میشن بعد دنیا اومدن بچه هم همین جور میمونن ولی کامل قطع شدنش خیلی عجیبه هفته ای یکی دوبار طبیعیه

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
شوهر منم تو بارداری همینجور شد و متاسفانه چند سال گذشته و هنوز درست نشده

شوهر من سر بارداری قبلی اینطور نبود 

این چون دکتر خطر سقط داده بود اولش یکم ترسید دیگه یک ماهی رابطه نداشتیم 

فکر کنم ب خاطر همین براش عادی شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر منم اینجوری شده بود ولی من تحریکش میکردم حتی آخرای بارداریم استراحت مطلق بودم ولی بازم جور دیگه رابطه داشتیم 

اصلا نذار ازت دور بیوفته 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

لذت که نمیبرن چون واژن بزرگ شده 

شوهر منم نمیاد 

میگه چون میبینم اذیت میشی میگه فرداش دل درد میگیری پا درد راست میگه 

من فقط میرم میچسبم بهش وقتی که حوصله دارم اونم مقاومت می‌کنه 🤣

چیزی نیست عادی

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست