2752
2734
عنوان

اسکرین شات از رابطه ی 2 ساله

1146 بازدید | 97 پست

2 سال ارتباط داشتیم از راه دور

بارها گفتم که خسته شدم

خیلی تلاششو کرد، بی پولی، بیکاری

همه چیزو تحمل کردم حتی وقتی اومد با پای پیاده کیلومتر راه رفتم باهاش😄 مستقل شدم ولی از ارتباطمون خسته شدم

بار آخر دعوای خیلی بدی کردیم باهم و یک هفته ازش جدا شدم و از روی نادونی با یکی حرف زدم که آروم بشم طرفم دنبال مسخره بازی بود ظاهرا، باز اومد دست گذاشت رو احساساتم که برگردم بهش، بهش گفتم که دیگه هرکاری میکنم حسی بهش ندارم ولی خواستم دوباره شانسمونو امتحان کنیم، یک هفته دیگه حرف زدیم خندیدیم و... باز دیدم انگار دارم تظاهر میکنم😅 دست خودم نیست انگار مهرش از دلم پاک شده، با هیچکس ارتباط نداشتم ولی 2 سال باهاش موندم، الان حرفاش بدنمو لرزونده، انگار فقط از ترس کارماش میخوام پیشش بمونم، اگر من بدم اگر عوضی ام ،بازم لطفا کمکم کنین... خستم، لیتک اسکرین شات میذارم این پایین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طول میکشه تا بفهمی وقتی نمیخوای هیچ کارمایی نداره

اگه اگه اگه خیلی محترمانه بهش بگی و بری نه اینکه هی برگردی و امید واهی بدی بهش

ادما تو زندگیشون حق انتخاب دارن

اگه درست و محترمانه بهش توضیح دادی و رفتی دمت گرم

ولی اگه مقصرش کردی،اذیتش کردی،خیانت کردی و رفتی کارماش بد سراغت میا،پوستتو میکنه

آدم خوبی بنظر میاد ک...

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
طول میکشه تا بفهمی وقتی نمیخوای هیچ کارمایی نداره اگه اگه اگه خیلی محترمانه بهش بگی و بری نه اینکه ...

خیانت نکردم، خداحافظی کرده بودیم که اون یک هفته باهاش حرف زدم، نمیخواستمم بهش برگردم حتی اگر قرار بود تا ابد تنها بمونم، دست گذاشت رو احساساتم و سیاه شدن زندگیش و....

آدم خوبیه، خیلی خوب، از فاصله ای که داریم خسته شدم، دیگه نمیکشم

خب نمیتونه ک بیاد شهرتون ؟ 

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2706