2733
2734

خانواده ای شش نفره (پدر مادر، سه برادر شش و هشت و ده ساله و ی دختر 13ساله)

پدر و برادرا میرن پارک

مادر و دختر خونه ن و شام و اینا آماده میکنن و دختر با علاقه تو حیاط خونه حصیر پهن میکنه و همه چیز و میاره حیاط، پشتی، ضرف، سماور، سفره و... 

ک شام و تو حیاط بخورن

وقتی پدر و برادرا میان پدر فورا میگه اینا رو چرا آوردین حیاط ببرین تو امشب هوا زیاد گرم نیست (درحالی که اکثر شبا خودش میگفت بریم حیاط شام و بخوریم) 

و دخترم فورا همه چیو میبره بالا

نظرتون 🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدر چی

شاید واقعا خسته بوده ...بهانه شو گذاشته که هوا خوب نیست.

بنظر من به دل نگیر بابا ها خیلی خسته میشن و کم میارن ولی به روی خودشون نمیارن حالا حساب کن با سه تا پسر شیطونم رفته باشه پارک....به نظرم نادیده بگیر بهتره....

جای دختر بودین چ حسی بتون دست میداد و چکار می کردید

جای دختره بودم که شاید شاید اون لحظه که درک الانمو ندارم یکم حرصی میشدم چون کارم بیشتر میشد ولی مطمئنم بعد که شاممو خوردم اروم بودم و یادم میرفت

تو اون سن واقعا عادی بودم و اصلا رفتارمم عوض نشد بنظرم عقل نداشتم

ببین منم همینجورم هر چقدر در حق یکی خوبی کنم طرف خردمم کنه دیگه نتونستم باز باهاش بد باشم و بازم دلسوزی کردم این نشون دهنده دل پاکمونه ولی اگر بخوایم با هر کی مثل خودش رفتار کنیم فقط باید از قضاوت شدن نترسیم