2752
2734

سلام، سه ماه پیش رفتم یه کلینیک برام چندتا از دندونای جلوم رو کامپوزیت کرد یکیشون رو هم روکش، حالا اونی که روکشه بماند که تا حالا 5 تا برام ساختن و هر 5تا بعد از دوسه روز میفتن. 

دردم الان دندون کامپوزیت شدم هست که یه هفتس به شدت درد میکنه و دست میزنم بهش انگار لقه، آخه مگه دندونی که کامپوزیت کردن بعداز سه خراب میشه، 

تو فکرشم برم نظام پزشکی شکایت کنم ازشون، نظرتون چیه فایده ای داره؟ 

بخندتا عادت کنے بہ خندیدن دنیا اونقدر هم کہ فکر مےکنے جدے نیست

کسی نمیدونه یعنی من چیکار کنم برم درستش کنن یا شکایت کنم، خسته شدم از بس رفتم دندونپزشکی 3ماهه گیر افتادم، راهش هم یک ساعت فاصله س 

اگ دندونات از ریشه خراب شده باشه برو شکایت کن 

ولی درکل اگ میبینی میتونن درستش کنن و بحثه هزینه اش برو دعوا کن بگو پول دادم کار درست تحویلم بدین نه این ۵بار بزنین خراب کنین باید برام درستش کنین اصن کوتاه نیا 

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگ دندونات از ریشه خراب شده باشه برو شکایت کن  ولی درکل اگ میبینی میتونن درستش کنن و بحثه هزین ...

مرسی جواب دادی، فک کنم دندونی که کامپوزیت کرده از ریشه خراب شده، خیلی درد داره، روکش هم دوباره برای بار شیشم دارن برام میسازن 

کسی نمیدونه یعنی من چیکار کنم برم درستش کنن یا شکایت کنم، خسته شدم از بس رفتم دندونپزشکی 3ماهه گیر ا ...

پاشو برو شکایت کن من هیچ کدوم از این بلاها سرم نیومد الکی دارن میدوشنت !

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
آره عزیز کلینیک خصوصیه 

چقدر بد من فکر کردم دولتی بوده حتما پیگیری کن اینجوری ک نمیشه

اگر خدا بخواهد میشود❤️🙏خداوندا مصلحتمان را در آرزوهایمان قرار بده💞الهی امین💞

اول برو باهاصون صحبت کن بگو ک دندونم زدی خراب کردی ببین ب گردن میگیرن ک برات درستش کنن یا ب نظرم هزینه بگیر برو یکجا دیگه اونجا ب درد نمیخوره دیگ بخوان درست هم کنن اگ ب گردنم نگرفتن مستقیم شکایت

کسی نمیدونه یعنی من چیکار کنم برم درستش کنن یا شکایت کنم، خسته شدم از بس رفتم دندونپزشکی 3ماهه گیر ا ...

کجا رفتید

باید خودش براتون درس ککه بدون هزینه

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘