2752
2734
عنوان

تهرانیا خیلی زرنگند؟

97 بازدید | 14 پست

هر کجایی هستی بگو حتی اگه تهرانی هستی

می دونم خب نسبت به شهرای کوچیک خیلی زرنگند

منظورم شهرهایی مثل مشهد و اصفهان و تبریز و کرج هست

مردمش واقعا از مردم این شهرایی که گفتم خیلی زرنگترند؟

از چه لحاظ زرنگن؟؟؟😂

بگذار در پناه  شب از ماه  بار  بردارم بگذار  پُر  شَوَم از قطره های کوچک ‌باراناز قلب  های  رشد  نکرده از حجم ‌ کودکان  به دنیا نیامده بگذار  پُر  شَوَم شاید  که عشق  منگهواره 

شهرستانیایی که میان تهران زرنگ ترن

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به عنوان یه تهرانی تکذیب میکنم😂

بعدشم نصف بیشتر تهرانیا شهرستانیایی هستن که مهاجرت کردن به تهران

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

من طی چندین سفرم ب تهران

واقعا پی بردم   شهر ناامنی هست

پر از افغان و دزد

کلا یه مترو سوار شی متوجه میشی

من خودم شیرازم   اینجا وضعیت شکر خدا خیلی بهتره

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

خداوکیلی نه تهرانیها زرنگ که نیستن هیچ گاهی شاسکول هم هستن با احترام ،ولی بهت نگم از کرد های عزیز که درهر کسوت ووقامتی سوارت میشن 😁 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706