2752
2734

منظورم شهدا اخیر نیست....حِسَم به همه ی شهدای طول تاریخ همینه.....کاش میشد این حس ازم دور شهر....واقعا غصه میخورم.....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم میخورم غبطه خوردنم داره شهید حساب کتاب نداره شب اول قبر نداره گرفتار سر پل صراط نمیشه اصلا میگم شهید لحظه شهادت چنان معرفتی درک میکنه که فقط شهدا بعد مرگ دوست دارند برگردند لحظه شهادت مجدد تجربه کنند

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

دختر جان بخوام کلی بگم احتمال داره مرگ هر آدمی شهادت حساب شه

شاید جوانی که توی تصادف کشته شه یا بیماری که چند سال توی رخت خواب باشه 

مفهموم آیه ش اینه اگه اشتباه نکنم  کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند شهید بگوید 

همین زندگی معمولی به دور از تهمت و غیبت و... راه خواست دیگه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

فقط خداست كه ميدونه چه كسي واقعا شهيده ، شهيد اوني نيست كه دم و دستگاه دولتي شهيد اعلام ميكنه اونيه كه واقعا در نزد خدا مقام شهادت داره و اينو فققققط خدا ميدونه و بس، چه بسيار كساني كه توي خونه ها ميميرن و شهيدن و چه بسيار كه تيكه و پاره ميشن و شهيد نيستن 

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜دائماً يكسان نباشد حال دوران غم مخور💜💜
وای خدانکنه شهید شی تو رو خدا با این آرزو های بد قلب ما رو نلرزونید 

سن که مشخص نکرده بعدم واقعا ادم از دست پا بیافته سخته شهادت نهایت سعادت

فقط خداست كه ميدونه چه كسي واقعا شهيده ، شهيد اوني نيست كه دم و دستگاه دولتي شهيد اعلام ميكنه اونيه ...

همین هم هست هرکس تو مسیر خدا از دنیا بره شهید البته مراتب مختلف داره 

مثلا خانم سر زایمان فوت کنه شهید 

ادم تو راه محل کار از دنیا بره شهید 

البته مراتب متفاوت دیگه قطعا بالاترینش در راه جنگ با دشمنان خداست

منم میخورم غبطه خوردنم داره شهید حساب کتاب نداره شب اول قبر نداره گرفتار سر پل صراط نمیشه اصلا میگم ...

البته حساب کتاب یا همون حق الناس برای شهدا هم هست ولی به هرحال مقامو رتبشون نزد خدا خیلی بالاتره 

2706