2752
2734
عنوان

یازدهما بریزید اینجا🦦

805 بازدید | 65 پست

اول اینکه غرامو بزنم

ما ساعت شیش و نیم رفتیم حوزه بعد که دیگه رفتیم داخل و اینا تا ساعت هشت و بیست دیقه به ما سوال ندادن:) بعد این هیچی یه عده هم ساعت هشت خیلی راحت میومدن و مینشستن😃 و منطقی... پایین برگمم سیاه شده بود و نقطه نقطه بود:( واسه هیچکس اینطور نبود توروخدا شانسو میبینید؟ با تموم توانم پررنگ نوشتم اونی که تصحیح میکنه ببینش🗿😂 از لحاظ تقلبم اگر کسی میخواست واقعا میتونست و تعجب کردم چطور اینقدر همه چی هرتی پرتی بود😐

حالا اینا به کنار امتحان چطور بود به نظرتون؟

به نظرم یه سری سوالاش دقیقا تو نمونه ها بود و آب خوردن بود

ولی تو یه سری قواعدش گیج زدم من واقعااا نمیدونم چیکار کردم تا کلید بیاد

نمیدونید کی کلیدشو منتشر میکنن؟

بهترین نسخه خودت باش🤞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سوالا آبِ آب هم نبود خوندن میخواست  استاندارد بود و اینکه برا من سفت و سخت بود مراقبا هم خو ...

آره دقیقا من تو نمونه ها دیده بودم واسه همین گفتم آسون وگرنه یه عدشم خیلی یجوری بودنن

اوهوممم

بهترین نسخه خودت باش🤞

سلام علیکمم 

سوالا اونقدرم اسون نبود اسی متوسط بود رو به بالا (به خاطر قواعدش)

بعد به ما 8 و 13 دقیقه برگه دادن ساعت دستم بود مراقبا هم خیلی شخمی بودن ولی وسط امتحان مراقب ما عوض شد بهتر بود این یکی و خیلی همهمه بود اصلا نمیشد تمرکز کنییی من فک کنم 19 بشم فک کنمم بخاطر بی دقتییی هعی 

'نابیناشده توسط نور.
بذار نگمم ولی با اون شرایطی که من دیدم آره البته مراقب کلاس ما هم یکم چیز بود کاری نداشت اصلا   ...

خدا بده از این شانسا😂🤲🏻

Loving you is a losing game...💔                             _Arcade                                                                 💜Love yourself 
سلام علیکمم  سوالا اونقدرم اسون نبود اسی متوسط بود رو به بالا (به خاطر قواعدش) بعد به ما 8 و ...

علیکم سلاممم

اوهومم قبول دارمم وای خیلی خوبه

چطور میفهمید چند میشید من هیچ ایده ای ندارم🤦🏻‍♀️

بهترین نسخه خودت باش🤞
جلو چش خودم سه نفر تقلب کردن و مراقب اصن ندیددد داشتم فشار میخوردم ولی لو ندادم کسیو😒😂

برا ما با دوربین هم رصد میکردن😂💅

جرئت نداشت کسی سر و بیاره بالا

Aime-moi dans la prochaine vie :)
جلو چش خودم سه نفر تقلب کردن و مراقب اصن ندیددد داشتم فشار میخوردم ولی لو ندادم کسیو😒😂

تو چقدر منییی🌝 حااا شانس من چند نفر پیشم نشسته بودن هی میگفتن بهمون برسون و من اینجوری بودم توروخدا رها کنید

بهترین نسخه خودت باش🤞
2706