2733
2734
عنوان

اطراف شمام اگه برین روستا خونه کسی

217 بازدید | 20 پست

براتون از آزوقه شون میزارن ک با خودتون بیارین؟ 

مثلا ماست، شیر، کره و... 

اگه برای اولین بار برین خونه دختر خاله شوهرتون و براتون شیر و پنیر بزاره چ حسی بتون دست میداد و چکار می کردید شمام براش جبران میکردین؟ اگ آره چطوری 

مثلا ضرفاشو ک پس میدادین توش چیزی میزاشتین؟ اگه آره چی

اینم بگم من شوهرم رفتیم خونه دختر خاله شوهرم یک کیلو و نیم شیرینی بردیم و شام و میوه و آجیل و... خوردیم و اومدیم و خیییییلی هم تعارف کردیم شمام بیاین

ما همون روستایی هستیم که به همه شیر و کره و دوغ میدیدم 

گاهی خیلی کم یه چیزی توش میزارن مثل یه بسته شکلات یا یه روسری البته، البته دلیلش اینه مادرم مکرر به اطرافیان میده 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله حتما جبران میکردیم ظرفارو خالی برنمیگردنیم

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖

حتما تلافی کن روستایی ها قلب مهربونی دارن بی منت محبت میکنن 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
بنظرتون چیزی توش بزارم بهتره یا نزارم

بار اولشه بزار 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
مثلا چی بزارم؟؟    و اینکه یعنی دفعه دیگه لازم نیست بزارم!؟

روسری بزاری خوبه یا یه بسته شکلات 

دفعه دیگه رو خودتون میدونید 

چی توش میزاشتی

زنعمو همسرم برام فرستاد شیرو شیرز من رفتم دیدنشون یه شام مفصل درست کردم کیک پختم چای وقند وخرما تمام ظرف وظروف باخودم بردم یه روغن پخت پز وخیار گوجه وبادوجون ودوبسته فلافل یه مرغ براشون بردم اندازه دوعده هم غذا جا گذاشتم حتی اجازه ندادم از گاز وحتی یه چاقو وکبریت خودش استفاده کنه تو کوه بودن گفت تاحالا اینقد راحت نیودم

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
چی توش میزاشتی

شما یه کله قند بزار یا یه روغن یا برنج معمولا ما این چیز هارو میزاریم

2706