2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما ببین چند هزار نفر دیدن سوالات رو 

سر جلسه کی میتونه گوشی ببره؟؟؟ که بره تو این کانال جوابارو ببینه تو خودت اینو به من بگو

تمام مراقبا هم معلم و فرهنگی هستن کسی کوچکترین اشتباه یا همکاری بخواد بکنه از اموزش پرورش میندازنش بیرون

منم یازدهم ریاضی ام  خیلی خوب بود فکر نمیکردم تو این سطح باشه

امتحانات نهایی خیلی راحته فقط کافیه کتاب رو با دقت خوند.

یه عده تو ذهن بچه ها بزرگسازی میکنن که کتابای کمک درسیشون به فروش برسه. در حالی که برای امتحان کتاب رو دقیق بخونن کافیه

سخت بود نهایی!؟!

اصلا

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️
2706