2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم گفت چون صبحا زود بیدار نمیشی طلاق بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 102 پست
سرم خیلی درد می‌کنه خیلی کوبید تو سرم 

خب عزیز برو استراحت کن سرت خوب شد تاپیک بزن بجه ها کلی راهنمایی کردن شما سکوت!

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
کار شوهرت ک غلطه اون جدا....ولی خدایی آدمی ک تا لنگ ظهر خابع چ مرد چ زن واقعاااا رو اعصابه...مگ شب س ...

دقیقا ... برادر منم همچین مشکلی با زنش داره 

میگه زنم حتی خواب میمونه ظهرها بره بچه رو از مدرسه بیاره 

چند بار خودش مرخصی گرفته رفته دنبال بچه ش 

خیلی زندگی بهم ریخته ای دارن سر همین دیر خوابیدن زنش و دیر بلند شدنش تا جاییکه بچه هفت ساله ش میگه بابا این چه مامانیه که همش خوابه

حتی اگر زن همه چیش روی روال باشه و مرتب باشه و ...بازم مرد خیلی کسل و دلزده میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرت چند بیدار میشه؟ خب این نشد زندگی که خیلی دیر میخوابین، حق داری نتونی پاشی. شبا زود بخواب که بت ...

۷ بیدار میشه 

تو منو فراموش کردی یجوری که انگار من ناهار هفته ی پیشت بودم ، یا یکی از همکلاسی های کلاس اولت که باهاش زیاد حرف نمیزدی ، مثل اسم یه شخصیت تو سریالی که چندسال پیش دیدی ، تو منو فراموش کردی خیلی راحت : ))
اسی یکم دقیقتر بگو بچت چن سالشه شوهرت نهار میاد؟اختلافتون دقیق سر چیه 

بچم ۷ سال 

گاهی میاد گاهی نمیاد اگه کارش طول بکشه 

پنج شنبه ساعت ۴ خوابیدیم 

جمعه ۱ ظهر بیدارم کرد گفت بلند شو ناهار درست کن من بیدار شدم  ناهار آماده کردم اون موند خواب تا ساعت ۳ . 

بعدش شب کتکم زد سر اینکه ۱ بیدار شدم . 

تو منو فراموش کردی یجوری که انگار من ناهار هفته ی پیشت بودم ، یا یکی از همکلاسی های کلاس اولت که باهاش زیاد حرف نمیزدی ، مثل اسم یه شخصیت تو سریالی که چندسال پیش دیدی ، تو منو فراموش کردی خیلی راحت : ))
اسی تاپیکاتو نگا کردم،همسرت کنترل خشمش ضعیفه 

بهش گفتم برو روانپزشک میگه میخوای بگی روانی ام قرص بخورم روانی بشم نمیرم . 

بچم ۷ سال  گاهی میاد گاهی نمیاد اگه کارش طول بکشه    پنج شنبه ساعت ۴ خوابیدیم ...

خاک‌تو سر آ نرمالش 😒موقه مدرسه چکار میکردی دخترتو کی حاضر میکرد 

اینقد شب دیر نخواب بابا افسردگی هزار تا بیماری میگیری دیگه خیلی دیر بخوابی ساعت۱۲

هیچوقت صبحونه نمیخوره  اونجا سرکار میخورن خودشم دقیقه نود بیدار میشه تند تند میپوشه می‌ره سرکا ...

کلا دست به کتک شوهرت؟؟ یا دفعه اولش 

ببین منم شوهرم خیلی میخوابه منم هر موقع خودم خسته خواب آلود میشم نمی تونم بخوابم (شاغلم )به خوابیدن اون گیر میدم چون حرصم میگیره من همش در حال کارکردن  اقا همش ولو وسط اتاق اصلا بدم میاد دراز میکشه تو حال 

البته من به نظر خودم حق دارم چون من پابه پای شوهرم تو خونه خرج میکنم اما اون تو کار خونه کمک من نیست 

نگید هم خرج نکن من خرج نکنم اصلا نمی رسونیم (خونه خریدم بالای ماهی بیست تومن فقط قسط داریم)

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
خاک‌تو سر آ نرمالش 😒موقه مدرسه چکار میکردی دخترتو کی حاضر میکرد  اینقد شب دیر نخواب بابا افسر ...

برای مدرسه بیدار میشدم عزیزم 

همیشه تغذیه و لباس و همه چیز بچم آماده بود 

ولی الان دیگه مدرسه نیست برگشتم به روال سابق دیر می‌خوابم دیر بیدار میشم بهش گفتم یه موضوع کوچیک اینقدر بزرگ نکن اینقدر منو زد اینقدر کوبید تو سرم  آنقدر داد زد آنقدر تهدید کرد فحش داد تا ۲ شب فحش میداد تو اتاق 

عادت زشت زننده را درک نمیکنم؟؟؟ببین واقعا مطمئنم شوهر اسی  بهونه شه خوب ادم خانه دار چکار داره ...

نگا من قصدم بد حرف زدن نبود ،ولی عادت خوبی نیس همه جاربضرر تموم میشع اصلا دلسلی نیس اینهمه خواب 

مرد ایجور حس میکنه ی زن تنبل و بدرد نخور داره

شاید چون صبحانه نمی‌دی بهش 

اگه صبحانه میخواست می‌گفت صبحانه می‌خوام 

2706