2752
2734
عنوان

پریودم خونریزیم کمه

121 بازدید | 12 پست

ازسالی که پریود شدم هیچ سالی مثل امسال نبود 

شما پریودین روزی چندتا نواربهداشتی پر میشه 

قبلا دو روز اول یک نوار بهداشتی تموم میشد الان به زور روزی دوتا 

واینم بگم ۶ماهه عقد کردم وباقرص ال دی جلوگیری دارم به نظرتون از چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتی اگر پد کثیف نشده هر چند ساعت یه بار بنداز دور.. بوی عرق و ترشحات و حتی یه لک خون..باعث میشه باکتری ها تو اونجا رشد کنن باعث عفونت میشه.. دلت به پول و.. نسوزه برای سلامتیت بسوزه و تند تند پد رو بنداز دور

اگر نمیتونی و سختت هست از کاپ قاعدگی استفاده کن و تند تند خالیش کن..

رعایت نکنی خدایی نکرده تو اینده به مشکل میخوری‌..

ببخشید این جا سوال میپرسم 

طبیعیه روز اول و دوم پریودی خونریزی عادی باشه ولی سوم خیلی کم بشه تا آخر دیگه ؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
ببخشید این جا سوال میپرسم  طبیعیه روز اول و دوم پریودی خونریزی عادی باشه ولی سوم خیلی کم بشه ت ...

اره من قبلا دو روز اول زیاد بود ازصبح زود روز سوم کم میشد الان که کل ۶ روز کمه

خب چیکار کنم

سعی کن زیاد تو نامزدی رابطه جنسی نداشته باشی.. تا مجبور نشی قرص بخوری.. در حد تفریحی خیلی کم اجازه بده و مثل زن و شوهرای جا افتاده مدام اجازه نده.. دختر خاله من تو نامزدی حامله شد.. تند تند وسایل براش خریدن از سر رد کنی.. جهاز درست و حسابی نبرد.. پسره هم وسایلی که به گردنش بود از وسایل بزرگ جهاز چون امادگی کافی نداشت دست دوم از دیوار خرید که فقط جمع شه ..تا خونه بگیرن و یه عروسی چرت و..سه ماهه شد ..از نامزدی هیچی نفهمید.. از ماه عسل و شیرینی های اول زندگی جز تهوع و بدویاری هیچی نفهمید.. تا مدتها پچ پچ مردم سر حامله شدن و جور نبودن تاریخ عروسی با تاریخ زایمان رو داشت.. حسرت خریدن جهاز به سلیغه خودش و عروسی درست و درمون و لحظات عاشقانه اول زندگی بدون بچه به دلش موند.. نامزدش هم بس که استرس کشید تا همه چی رو تو سریع ترین زمان جور کنه و از نامزدی هیچی نفهمید و اوایل زندگی به جای اینکه عشق و حال کنن خسته از کار میرفت خونه استفراغ های بی امون دخار خاله ام رو میدید و باید با اون خستگی غذا میپخت و کار خونه میکرد و بعدشم ماه های اخر منع رابطه بود و.. بعد اون ونگ ونگ بچه و هنوز خودشون رو پیدا نکرده هزینه ی پوشک و شیرخشک و.. هم اومد اصلا شوهرش کلن فازش برگشت..اضطرابی و عجول شده‌.. کمتر میخنده و همش تو خودشه..

حتما برو مامایی و ازش یه روش جلوگیری بخواه که رو نظم پریودت اثر نزاره

تا حد امکان از ۲ کا ن دو م استفاده کنید که ریسکش بیاد پایین

و تا جایی که میشه رابطه عاطفی بیشتر جنس ی کمتر و لذت ببرید از لحظاتی که بعدها دیگه تکرار نمیشه این دو نفره بودن ها