2733
2734

بچه ها خواهرم پنج سال ازم بزرگتره همیشه مشکلی داشته باشه ازم کمک میخواد منم همیشه کمکش میکنم چون واقعا دوسش داشتم ولی یه بار ازش پرسیدم من خوشکلترم یا زن داداشم گفت زن داداشم خوشکلتره دلم شکست واقعا توقع نداشتم حق دارم ازش ناراحت باشم ؟زن داداشم میشه دختر برادر شوهرش.در ضمن یکی از برادر شوهراش خاستگاری من اومد ولی من قبول نکردم چون اصلا هم سطح نبودیم ممکنه به این خاطر باهام لج کرده باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر من وقتی ادم سوالی میپرسه باید بدونه ممکنه هر جوابی بشنوه

آره ولی ما خیلی به هم نزدیک بودیم واقعا عین مادرم دوسش داشتم ولی دیگه دوسش ندارم.توقع داشت من با برادر شوهرش ازدواج کنم که اصلا در سطح من نبود.