2752
2734
عنوان

میخوام بلاگر شم خیر سرم 😕

308 بازدید | 16 پست

دلم میخواست بلاگری کنم ن بلاگری روزمره و چرت و پرت بلاگری در مورد مسعله ایه ک هم مفیده هم میدونم مخاطب خیلی داره . 

گوشیم بد نیست شیامی نوت ۱۳ هست. 

ولی شرایطشو ندارم انگار ی جوریه امروز خواستم فیلم بگیرم نشد اصلا هم صدام کم افتاد تو فیلم درحالی نزدیک بود گوشی هم خیلی زشت میفتادم تو دوربین عادیش در حالی قیافم خوبه فیلترا هم مصنوعیه نمیخام 

اخه بلاگرا اکسرشون میگن با گوشی فیلم میگیریم. پ چطوره ک برا من نمیشه ؟. کاش نحوه کار چندتا بلاگرو از نزدیک میدیدم ببینم کلا چطوریه روش فیلمبرداریشون و صدا گذاریشون و ...  نمیدونم از کی اساس کارو بپرسم ک راهنماییم کنه کلا نا امید شدم 

و خدایی ک بشدت کافیست ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کیفیت گوشیشون خوبه

فقط بحث کیفیت نیس. اخه فیلماشونم با فیلمای عادی فرق داره. مثلا خیلی واضحه فضای پشت سرشون و ....  فکر کنم نیاز ب ب میز صندلی و جای گوشیی و یه حلقه نور و ی پرده پشت سر داره 

پس فیلمایی بیرون میگیرن چیی 🥺

میتونی با اینشات رنگ و ایناشو درست کنی خوب میشه 

مثلا درختارو سبزتر میکنه و با کیفیت تر😅نویز صدارو هم حذف میکنه

اصــالت،قابلِ تَقلیـــد نیست!💌🤌
از ف.لتر نچرال استفاده کن چون سلفی تناسب اعضای صورت بهم میزنه برا صدا هم یکم باید یاد بگیری نویز حذ ...

اخه فیل ترای اسنپ چتم اولا اکثرا غیر طبیعین دوما وقتی زمانی حذف و نصبش کنی فیلترا قبلی از بین میره ی جدیدای دیگه میاد.  میخام ی فونت و فیل تر یا هر چیزی باشه ک داعما از اون بگیرم ن ک هر بار ی جوری بشه فیلمام

2706