2752
2734
عنوان

نجات

120 بازدید | 22 پست

سلامممم صبح همگی بخیر خانومای گل                                                                     من 6ساله که این کاربری رو دارم و از خیلی قبل تر نی نی  سایتی بودم امروز میخوام از نجات زندگیم حرف بزنم که شاید بتونم حتی به یک نفر از شما کمک کنم خدارو شاهد میگیریم که این تاپیک نه تبلیغه نه برای من هزار تومن سود داره همونطور که در تاپیک های قبل من هست من از نامزدم خیانت دیدم و به شدت افسرده شدم و شخصی شماره ی یه سید رو به من دادن و من رفتم و از ایشون برای ارامشم دعا گرفتم باورتون نمیشه که چجوری در عرض چند ماه چقد حال روحیم خوب شد و یه ازدواج موفق داشتم و الان سراسر احساس خوشبختی دارم حتی میتونید تاپیک قبل که برای چند ماهه پیشه رو هم ببینید بخدا که این آقا بخاطر دل پاک و ایمان قوی که داره برای هرکسی دعا بنویسه معجزه میشه کسایی که میخوان قضاوت کنن و بگن تبلیغه لطفا فقط و فقط کسایی که مشکل دارن بیان و من شمارشو بدم مخصوصا کسایی که دنبال بخت گشایی و با شوهرشون مشکل دارن بگن که شمارشون بدم مطمئنم جوری که من و فامیلام جواب گرفتیم شماهم قطعا معجزه میشه براتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شمارشو میتونی اینجا بزاری ؟؟ آیدی پیجی از طرف 

شمارشو میزارم عزیزم انشالله که بحق حضرت زهرا هرمشکلی که داری حل بشه فقط اگه قبلش بهش پیام بده بگو که مشکل دارم جواب بده

2706