2733
2734
عنوان

بنظرتون مامانم بمونه خونه شوهر فوت شدش یا برگرده خونه خودش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 32 پست
مامانم کاملا رودروایسی داره باهاشون بعد چون الان خیلی بهش احترام میزارن و میگن تو همیشه باید پیشمون ...

ببین برو با یه وکیل مشورت کن، ارث سهم قانونی و شرعی هر فردیه،چرا رودربایستی کنه،حقشه.حالا اگرم میخوان نگهش دارن خب باید خونه رو نفروشن و خرجی بهش بدن اگه اینطور راضیه خب بمونه.ببینید کدومش به صلاحشه اگه با اونا خوشه بذارید باشه نا وقتی تحویلش میگیرن.

دو سه ماه همش زن باباشون بوده😐این دیگه ته بدشانسی اونا خوش شانسی مامانته پول الکی گیرش میاد

آره دیگه حالا چه سی سال چه سه ماه ارث بهش میرسه.آخه تقسیم ارثم به این راحتی نیست ولی فک کنم اول همه مهریه مادرت و میدن،بعدم یک هشتم اموال دیگه بهش میرسه.اگه پول خوبی میشه خب بگیره برا خودش زندگی کنه.چون بعیده این بچه ها نامادری سه ماه رو واقعا بخوان سباستشونه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دو سه ماه همش زن باباشون بوده😐این دیگه ته بدشانسی اونا خوش شانسی مامانته پول الکی گیرش میاد

عزیزم مامانم اصلا خوشحال نیس واقعا چون بخاطر تنهاییش ازدواج کرده بود نه پول طرف 

بعد حتی مادرم میگه اگه اینا تا آخرش همینطور باشن شاید اصلا ارثی نگیره فقط حقوقشون بگیره 

بله درسته اگه بگیره خیلی میرسه از همین هم میترسم که پسرش شاید بخاطر همین احترامشو  نگه میداره 

چون هم مهریش هس ۱۴ تا سکه و مکه هس

هم اگه همه چی به نام مرده باشه دقیق هیشکی خبر نداره شاید هم زده به نام پسرش و .... اگه به نام خودش باشه که خب واقعا پولداره و یک هشتمش میرسه

ببین برو با یه وکیل مشورت کن، ارث سهم قانونی و شرعی هر فردیه،چرا رودربایستی کنه،حقشه.حالا اگرم میخوا ...

آره دیگه از همین میترسم تا وقت تقسیم ارث محلش بزارن بده به یکیشون بعدش دیگه بگن برو و محلش نزارن 

البته تو ظاهر خیلی انسان های با شخصیت و خوبین نمیدونم گیج شدم

اره .زن بابای منم .،یکسال زن بابام شد .تازه یکسالم کمتر که بابام فوت شد و بعدم حقوق بابام به اون تعلق گرفت و کلی هم لوازم خونرو برداشت رفت و از خونه هم که سهم خودشو برد 

آره دیگه حالا چه سی سال چه سه ماه ارث بهش میرسه.آخه تقسیم ارثم به این راحتی نیست ولی فک کنم اول همه ...

آره هر چی باشه مامانم نامادریشونه پدر خودشونو زودی فراموش کردن 

بعد مامانم پیر نیس ۵۰ سالشه باز میتونه ازدواج کنه

خودش خونه داره 

حقوق مرده هم بهش میرسه 

یخورده زمین کمی خودش داره

و بدون گرفتن مهریه و ارث هم میتونه زندگی کنه و اوضاعش بدک نمیشه اما وقتی اونا واقعا نیتشون خوب باشه 

نباشه خب بگیره خودش زندگیش خوب تر میشه چون حدود یک میلیارد اینا مهریش میشه 

یک میلیارد هم اگه مرده چیز زیادی به نامش نباشه اگه همه چیز به نامش باشه خیلی بیشتر 

آره دیگه از همین میترسم تا وقت تقسیم ارث محلش بزارن بده به یکیشون بعدش دیگه بگن برو و محلش نزارن&nbs ...

آخه برا تقسیم ارث توافق دارن؟تو بعضی خانواده ها چون اختلاف دارن با هم چندین سال طول میکشه تا اموال بفروشن.حالا اگه واقعا مادرت میخواد سهمش و بگیره دیگه باید قوی باشه به موقش درخواستش و بگه.

اره .زن بابای منم .،یکسال زن بابام شد .تازه یکسالم کمتر که بابام فوت شد و بعدم حقوق بابام به اون تعل ...

به مادر منم وسایل خونه میرسه که همشو تازه خریده بودن اما من دلم نمیاد بیاره و احتیاجی هم نداره خودش داره 

زن باباتون چند سالش بود؟

رفتارشما بچه ها باهاش چطور بود؟

دوسش دلشتین؟

بعد فوت پدرتون نگاهتون بهش چجور بود؟

نمیدونم اینا هم میگن بمون تو مادرمونی خب اگه همینطور ادامه بدن به نفع مامانمه اما میترسم همش نمایش ب ...

والله من باور نمیکنم واقعا زن بابای سه ماه رو دوس داشته باشن و بخوان حقش و بگیره بیشتر به نفعشه.

به مادر منم وسایل خونه میرسه که همشو تازه خریده بودن اما من دلم نمیاد بیاره و احتیاجی هم نداره خودش ...

زن بابام جوون بود ۳۲ اینا بود و بابام ۶۳ سال داشت اختلاف سنیشون خیلی زیاد بود .

البته این خانم از یک طبقه ی خیلی پایین بود .

راستش ما هممون ازدواج کرده بودیم اون موقع .

بیشتر پدرم خودش تنها میومد خونمون .ما زیاد نمی‌رفتیم .خونش .

تو این یکسال فقط     دو سه باری با خانمش اومد خونمون.

بعد فوت پدرم دیگه ندیدیمش 

والله من باور نمیکنم واقعا زن بابای سه ماه رو دوس داشته باشن و بخوان حقش و بگیره بیشتر به نفعشه.

آره منم همینو میگم 

خودم زن بابا دارم بد هم نیس تا حالا بهش بی احترامی نکردم 

یا دعوا نکردم گاهی بهش احترام هم زیاد گذاشتم ازش بدم نمیاد

ولی یک صدم درصد از دوست داشتنی که مادرمو دارم اونو دوسش ندارم 

اونقدری که نگران مادرم یزرشو هم نگران اون نیستم

اونقدری که دلم واسه مادرم میسوزه یزرشو هم دلم واسه اون نمیسوزه

تازه چندین ساله زن بابامه خدای نکرده بگن بابام طوریش شده دیگه زندگی واسم سیاه میشه ولی بگن اون طوریش شده قطعا ناراحت میشم اما بعدش یادم میره

در حالی که اونقدری که اون احترام میزاره بابام نمیزاره

ولی یچیزی اینجا هس اون اینکه بچه های مرده خیلی با ایمان و خدا پرست و نماز خونن من نیستم میگم شاید اونا مثل من نباشن

2706