2733
2734

نمیدونم بعضی وقتا ک فکر میکنم واقعا اعصابم خورد میشه 

نمیتونم تصور کنم ک قبل من با کسی....  داشته 

24 سالش بود ک عقد کردیم 

خودش میگه نه ولی حس میکنم بوده

اه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بگرد دنبال چیزی که زندگیتو به گند بکشی

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

خب بوده

چراقبل عقدنپرسیدی؟!

اگربعدهابره چی

اینقدربگوتانکرده روبگه کردم وجلوچشمت بره باورکنی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

من مجردم ولی همیشه ترسم از اینه کسیو پیدا نمیکنم که رابطه نداشته باشه پسر پاکی باشه خودم تاحالا از یه متری پسر نامحرمم رد نشدم پس انتظار کسیو دارم که اونم مثل خودم باشه

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
گذشته کسی به کسی ربط نداره از روزی که میشه زن یا شوهر شما باید دنبال کسی نره

کی گفته ربطی نداره؟

مردان مومن برای زنان مومن و مردان فاسد برای زنان فاسد هستن.

نه که پسره هرررر کثافت کاری بکنه بعد دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده باشه

کی گفته ربطی نداره؟ مردان مومن برای زنان مومن و مردان فاسد برای زنان فاسد هستن. نه که پسره هرررر ک ...

ببین الان ۹۰ درصد دختر پسر ها رابطه داشتن تو مجردی خواستن دوس داشتن دلیل نمیشه بگی خراب هر کسی اختیار خودشو داره پس نه تو پاکی نه اونا خراب طرز فکرها فرق داره

2706