2733
2734

قضیه از این قراره که من یه خاله دارم از مادرم بزرگ تره رابطه و رفت و آمدمون خوبه 

حالا مادرم ازدواج دوم کرد هر روز خونش بودن خودش و بچه هاش 

بعد چند ماه شوهر مادرم فوت کرد یعنی تازگیا 

بعد مامانم خیلی حوصلش سر رفته بود گفت واسه چند روز برم شهر خودم و خونه خودم مهمونی بعد برگردم منم همراهش رفتم

پسر ناتنیش چون بیشتر همین خالم اینارو میشناسه گفته بود اگه تنها شدی این دو سه شب برو خونه خواهرت که تنها نباشی 

مامانمم نفهمید همینطور پیش خالم گفت و البته ادامش گفت برگشتم گفتم نه دخترم هس اون نباشه یکی میاد پیشم تو نگران نباش

خالم سریع پیش زن دایی هام و .... گفت نه خونه ما نه برو خونه برادرات بعد دید خیلی بد شد گفت یعنی خودت دوست نداری بیای خونه ما این همه برادر داری

بعد مامانم فقط گفت نترس نمیام و منم خیلی ناراحت شدم اما تو روش چیزی نگفتم 

اون شب حتی از غصه نتونستم شام بخورم 

فرداش اومد گفت بیایین ناهار خونه ما و الکی میخواس ماستمالی کنه من نرفتم مامانم رفت

پیش چند نفر هم گفتم که اینطور گفته به خودش هم بی احترامی نکردم ولی دیگه مثل قبل مخل نمیذاشتم

خلاصه دیروز همش رفت و اومد گاهی واسم کادو آورد که اصلا نیاوردم خونم اما پس ندادیم که زشت نشه 

همش هم میگفت آره شوهر من مامانتو مثل خواهرش میدونه و فلان و بهمان که مثلا حرف دیروزش از یادمون بره

خلاصه دیگه نتونستم آخرش خودمو کنترل کنم با مادرم دعوا گرفتم چرا باز رفتی خونش جرا کادوش پس ندادی اونم گفت به تو ربطی نداره زندگی خودمه منم بهم فشار اومد گریه کردم و هردومون برگشتیم خونه هامون 

الان عذاب وجدان گرفتم خس میکنم دیوانه ام یا مشکل عصبی دارم

جز اینکه از کاه کوه ساختی چیزی برداشت نکردم

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همه ما توی زندگی اشتباهاتی کردیم درست نیست یه نفر رو با تمام رفاقتی که باهاش داشتیم بخاطر به اشتباه که خودشم فهمیده اینقدر اذیت و سرزنش کنیم از این رفتارا بیزارم 

19، 29، 16

بنظرم حق داشتی دلخور بشی، اما کافیه و وقتی مادرت نشنیده گرفته و رها کرده، توام رها کن بره، به هرحال آدم جایز الخطاست، اونم اشتباه کرده و فهمیده، والا خیلی ها نمیفهمن، بفهمن هم اصلا سعی نمیکنن جمعش کنن، قدر بدون طرف خودش فهمید و سعی در جبران داره، بنظرم سخت نگیر و رها کن بره

عزیزم اونا دوتا خواهرن اخلاق همو بهتر میدونن ،هیچ وقت خودت رو تو دعوای دوتا بزرگتر که باهم نسبت هم د ...

هی خواستم دخالت نکنم نشد ولی تو روی خالم بی احترامی نکردم ولی به شدت عصبی و ناراحت شدم کاش اصلا نمی‌رفتم کاش

واقعا  یعنی زیاده روی کردم

اینطور که گفتی اره.

در ضمن این همه کینه برای سلامتی خودت خوب نیست.ببخش و بی خیال حرفا و رفتارهای مردم باش

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
یعنی من مشکل عصبی چیزی دارم که نتونستم تحمل کنم

دیگه بستگی به آدم داره من اگه ببینم اون آدم صرف نظر از این حرفش آدم خوبی بوده میبخَشم کلا آدما رو با یه حرف نمیشه سنجید باید در کل طی سالیان در نظر گرفت که اخلاقش چطور بوده

19، 29، 16