2733
2734

ببخشید طولانی شد داستان بخشی از زندگیم 

پدرم قرار بود خالم بگیره ولی وقتی میاد خواستگاری قبول نمیکنه بخاطر همین شوهر خالم از بابام بدش میاد و بابا من از شوهر خالم هنوز که هنوز چشم دیدن هم ندارن!!

به زبون نمیارن ولی از رفتاراشون معلومه 

پسر خالم چند ماه از من کوچک تر از من هست بخاطر همین یکسال دیرتر رفته مدرسه

از زمان دبستانم مدال گرفته رضا تو مسابقه مدال طلا گرفته 

کلاس موسیقی می‌رفت موفق بود هر کاری میکرد موفق بود منم خیلی تلاش می‌کردم ولی باز اونو می کوبیدن تو سرم 

منم عادت کرده بودم به این رقابت سمی که خانواده هامون راه انداخته بودن 

موقعه انتخاب رشته من معدلم نهمم 20شد اون 19.98 

رفتیم دبیرستان من خودم تجربی دوست داشتم ولی چون 

مطمعن بودم رضا میره تجربی رفتم تجربی هدف اصلیم نبود از سال دهم مثل خر خوندم معدلم همون نزدیکای19 میشد 

رضا هم معدلش 20میشد وهر دو پزشکی قبول شدیم 

این ماجرا گذشت تا رسید و خواهرمن و برادر اون 

بزرگتر شدن برادر رضا اسم ارسلان هست ارسلان کلی المپیاد شرکت کرده الان 17سالشه تیز هوشان درس می خونه ورشته انسانی هست بین اون و خواهرم هم رقابت هست با این تفاوت که خواهر من تا کلاس نهمش می خوند معدلش19.97بود ولی از دهم به بعدش که رفت تجربی درگیر حاشیه شد نخوند معدلش شد 16.85

ارسلان الان هم کار می‌کنه هم درس می خونه هم کلاس خصوصی میگیره و معدلش 20هست 

بچه ها خواهرم نمی تونه رقابت کنه مامانمم عادت کرده که مقایسه کنه چندین بار هم بهش گفتم ولی انگار نه انگار خواهرم افسردگی گرفته از طرفی هم از ارسلان متنفره هر دفعه هم با مادرم سر ارسلان دعواش میشه مامانم میگه چقدر حسودی ولی من نگران خواهرممم نگران این روحیه افسرده اش هستم من تلاش می‌کردم از رضا کم نیارم ولی خواهرم کلا خودش باخته میگه دلم می خواد بمیرم ....

چه کمکی می تونم بهش کنم؟

دانشجو❤️👩‍⚕️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس