2752
2734
عنوان

یعنی مشکل شوهرم چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4365 بازدید | 149 پست
شما فقط با من نه به خیلی ها زیر تاپیکتون گیر الکی دادید  بنده هم محتاج حرفای شما نیستم ☺

کو اون خیلی ها میشه ببینم؟ فک کنم از بیکاری دنبال وقت گذرونی دیگه منسن نکن چون من جواب نمیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلایل رابطه نخواستن مردهااززنها:یاافسردگی دارن ،یاتوکودکی به پسره تجاوزشده وتوبزرگسالی توزندگی مشترک داره نشون میده مشکلش رو،یازنباز هستن وپای زن دیگع درمیان هست ،یالواط کارهستن وهم جنس بازگرایش به زن جماعت ندارن و میخوان دودستی زن روفقط نگه دارن تواون زندگی بدون رابطه،یاپدوفیلی یاهمان کودک آزاری جنسی دارن گرایش به دختربچه هادارن رابطه بایه زن بالغ براشون عذاب آوره یامعتاد هستن،ازاین چندحالت خارج نیست پس اگه کسی شوهرش این مشکل روداره یه فکر اساسی زودتربه حال خودش کنه تادیرنشده وبچه دارنشده،چون در آینده اون زندگی هم زن رونابودخواهدکردهم بچه رو ،ومشکلاتی مثل افسردگیه شدید خودکشی و.....تواین زندگی هااحتمالش زیاده

نه اون تاپیک ها به جز تاپیک آخرم مال ۲ سال پیشن ، مشکل مادرشوهرم بود که چند شب پیش شوهرم گفت باهاش ح ...

اهان درسته، متوجه نشده بودم، شاید واقعا خسته میشه، هفته ای یک تا دوبار کم نیستا، خودت هم اذیت میشی، قبلا بیشتر بوده؟ پیگیر شو ببین کارش شاید زیاده، اگه میخوای از این مطمئن بشی یه سفر برو مثلا یک هفته ببین تو سفر که استراحت دارین چطور میشه، انشاالله فقط حساسیت شماست و چیزی نیست💐

نمیدونم بخدا نه تجربه دارم نه حتی دوستی رو دارم ، به خواهرمم نمیتونم بگم چون اون با دوست پسرش ازدواج ...

سعی کن بدون اینکه مستقیم بهش بگی رفتارت عوض کنی البته نه مصنوعی و ببخشید عشوه خرکي یعنی لباس پوشیدن و صحبت کردنت....حرف بزن شوخی کن شیطنت کن  کم کم عوض میشه ....

متاسفانه یک روانشناس ویاروانپزشک یامشاورنمیان بگن مشکل ازکجاست نمیان بگن که مرده دچاراین چیزهابوده توزندگی فقط یک سری راه کارمیده که درداصلی رودرمان نمیکنه ومشکل همچنان باقی میمونه ،ایناصورت مسئله رونادیدمیگیرن،چون دستوردارن به خاطر پایین آوردن آمار طلاق تو جامعه دهن بازنکنن ونگن چیه درداین آقا،خودتون بایدباهوش باشید

دلایل رابطه نخواستن مردهااززنها:یاافسردگی دارن ،یاتوکودکی به پسره تجاوزشده وتوبزرگسالی توزندگی مشترک ...

من از بابت این موارد از شوهرم مطمئنم عزیزم ،شوهر من وسیله شناخته شدس خیلی ها رو حسن خلق و پاکیش قسم میخورن اگه تو این برنامه ها بود اصلا زن نمیگرفت ، من میدونم همون خستگیه کاریه یا به قول دوستان طبیعتش همون ۱بار در هفتس ولی مشکل اینه که طبع بدن من فرق داره

2706