2733
2734

خواهرم دانشجوعه 20 سالشه یکی از همکلاسیاش چندوقته پیگیرشه پسر خوبیه از خواهرم خواسته یه شش ماهی صبرکنه تا یجا قراره کارش اوکی بشه بعد بیاد خواستگاری تو این مدت باهم چند بار بیرون در حد کافه و بستنی اینا رفتن حتی دست ابجیمم نگرفته پسر با شخصیت و خوبیه پسره با خانواده خودش صحبت کرده اونا هم اصرار که بیان ابجیمو ببینن ابجیم قبول نکرده چون جز من خانوادم اصلا خبر ندارن پسره باباش معتاد هست مامان و باباش جدا شدن و مامانش ارایشگره و خرجشون میده و خونه این هنوز نیمه کاره اس و یه ماشین مدل پایین داره اینا رو ابجیم بهم گفته من نمیدونم چی بگم بهش اصلا من پسره رو دیدم پسر اروم و خوبی بنظر میرسید اینم بگم خانواده و خونه پسره یک ساعتی از شهر ما فاصلع داره به ابجیم پیام میده عکس کابینت خونه می فرسته میگه انتخاب کن عکس طلا می فرسته میگه انتخاب کن مامانم میخاد بخره یا پارچه اینا با این چیزایی که گفتم نظر شما چیه

نظری ندارم در مورد زندگی و آینده اینجا مشورت نخوا مشاوره رایگان تماس بگیر صحبت کن 

حتی اثر انگشت هر انگشتتون باهم متفاوته پس لطفاً نپرسید فلان قوم خوبن یا بد اینطورن یا اونطور تجربه شما میتونه سازنده یا مخرب باشه پس لطفاً تو چیزای که به یک نفر آدم بلکه به هزاران آدم با هزاران شخصیت متفاوت مرتبطه از تجربه شخصیتون استفاده نکنید 

طرف خانوادش اسم و رسم داشته باشن ولی پسره به درد لای جرز نخوره خوبه؟

ی مدت بزارین اشنا بشن پسره واقعی خودشو نشون بده

نظرم اینه ولی بااازم با یه مشاور حتما حرف بزنید

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه شماره ای

1480

حتی اثر انگشت هر انگشتتون باهم متفاوته پس لطفاً نپرسید فلان قوم خوبن یا بد اینطورن یا اونطور تجربه شما میتونه سازنده یا مخرب باشه پس لطفاً تو چیزای که به یک نفر آدم بلکه به هزاران آدم با هزاران شخصیت متفاوت مرتبطه از تجربه شخصیتون استفاده نکنید 
طرف خانوادش اسم و رسم داشته باشن ولی پسره به درد لای جرز نخوره خوبه؟ ی مدت بزارین اشنا بشن پسره واق ...

الان چندماهی میشه باهم در ارتباطن ابجیم میگه پسر خوب و آرومیه نمیدونم بخاطر وضع مالیش خانوادم چه واکنشی نشون بدن