2733
2734
عنوان

خیانت

697 بازدید | 41 پست

توروخدا فکر کنید و جواب بدید.اگر و عاشق شوهرت باشی و  شوهرت از هر نظر عالی باشه..یعنی از نظر اخلاق،خانواده،قیافه،جایگاه اجتماعی،مالی..و مهم تر از همه بهترین پدر برای بچت باشه...کنارش حالت خوب باشه و از نظر مالی کاملا تامین باشی...هیچ دغدغه نداشته باشی..اما یکدفعه بفهمی خیانت کرده بهت چکار میکنی؟میری یا نه؟اون نمیدونه که من فهمیدم...توروخدا الکی نگید خیانت خط قرمز منه و فلان...فکر کنید و جواب بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام

اگر خیانت خط قرمز شما هست که باید از این نظر جدا بشید. ولی اگر واقعا میگید مرد خوبی هست. شاید علتش این باشه گیر یک آدم ناجوری افتاده. دور از جون خانوم های اینجا بعضی خانوم که البته تعدادشون زیاد نیست واقعا فتنه هستن یعنی اینقدر رو مخ آقایون راه میرن تا بالاخره بتونند به هدفشون برسن. از طرف دیگم کمی به زندگی خودتونم نگاه کنید ببینید دلیلی ممکنه وجود داشته باشه برای این مسئله یا نه. در هر حال خیانت قابل توجیه نیست ولی همه ما آدما هم بدون نقص نیستیمم. اگر واقعا مرد خوبی هست یک بار دیگه بهش فرصت بدید و اتمام حجت کنید. لااقل برای بچه هاتون.

والا چی بگم خیلی سخته

ولی بنظرم اگه میتونی بعد طلاق مستقل بشی ک طلاق بگیر

ولی اگه میخوای سربار پدرمادرت بشی و با ی بچه آواره بشی ک بمون چون حداقل از لحاظ مالی تامینی و سایه پدر بالا سر بچت هست

بعدشم تو این دوره زمونه آدم میترسه طلاق بگیره بره با یکی دیگ ازدواج کنه اونم هرزه باشه آخه هیچ تضمینی نیست چون اکثر مردا الان خیانتگرن

برای یه بار بخشش 😥 چاره ای جز اون نیس

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهــ...امــّــــا...یه جوری برات سنگ صبوره...که هیچکدوم از رفیقای واقــعیـتـــ..به گرد پاش هم نمی رسن …
دقیمت نمیدونم اما حس میکنم تا آخر رفته 

عزیزم منم تقریبا شرایطم مشابه شماست میدونم که کلی رابطه جنسی هم داشته.....

یه بچه دارم

موندم چه گلی به سرم بگیرم😔😔

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
2706