2733
2734
عنوان

امتحان عربی توروخدا بیایددددد

204 بازدید | 14 پست

از رو خیلی سبز خوندم ولی‌ الان کتاب نگا میکنم میبینم معنی جمله ها با اون چیزی ک خیلی سبز نوشته یکم متفاوته 

چیکار کنم ممکنه خیلی سبز اشتباه نوشته باشه؟؟😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم حس میکنم هیچی حالیم نیس

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
نه مثلا چی

مثلا همون جمله اول درس ۱ 

تو کتاب گفته ارزش هر انسان به چیزی است ک آن را درست انجام می‌دهد ( بعد گفته چون فعل مفعول گرفته معنی درست انجام دادن میده)

تو کتاب گفته ارزش هر انسانی به آن چیزی است ک آن را به خوبی انجام دهد 

نه اصلا نمیفهمم چی میگه مثلا است شده هست یا چی بعد اینکه اصلا باید نحوه معنی فعل یادبگیری مثلا ی جمله میده فعل نداره میگه فعل مناسب انتخاب کن تو رو معنی اینکارو میکنی یا ی سری قواعد ترجمه ام کلمه به ککلمه با رعایت گذاشتن فعل اخر ترجمه همرو که نمیتونی همینجور حفظ کنی

نه اصلا نمیفهمم چی میگه مثلا است شده هست یا چی بعد اینکه اصلا باید نحوه معنی فعل یادبگیری مثلا ی جمل ...

نه منظورم رو ترجمه فعل هست یجا گفته به درستی انجام دهد 

یجا گفته به خوبی انجام دهد

مثلا همون جمله اول درس ۱  تو کتاب گفته ارزش هر انسان به چیزی است ک آن را درست انجام می‌دهد ( ب ...

جفتش یکیه مهم ان دهد و می دهد و درست و خوب تو دوراهی گیر کرددی معنی کتاب مهم من چند نمونه سوال کار کردم کلی از ترجمه جمله کتاب نیست جملرو با توجه به لغات تغییر دادن پس این مشکلا زمانی ایجاد میشه جمله ای حفظ کنی اصول ترجمه رو یاد بگیر

2706