2752
2734
عنوان

دلم میخواد جیغ بزنم ب همه بگمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 2001 بازدید | 124 پست
وای منم میخواممم   در روز فقط 1 ساعت و نیم لب تابو میگیرم تازه واسه دوازدهم میخوام بکنمش نیم ...

ایشالا میشه ...

اوکیه ،سعی کن دیگه ۶ ماه دوم اینجا نیای ،من یه کاربری قدیمی داشتم الان تعلیقه به خاطر بعضی اذیتای کاربرا ،نزدیک کنکورم باز میزدم تعلیق بشه 😅

تلاشتو بکن ،با برنامه بخون و ...خیلی خوب میشه همه چی برات و ایشالا یه دانشگاه تاپ و عالی ..‌

🤍🩶🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نههه ،دیگه هیچی نمیگم 😂 این روند پیش بره همه چیز خودمم لو میره 🫠 آخه زیاد با ویژگی ما دوتا   ...

😂😂😂😂وای خدا منو توت فرنگی کن😂😂😂

اره دولتیا حدسشون راحت نیس😁😁

ایشالا میشه ... اوکیه ،سعی کن دیگه ۶ ماه دوم اینجا نیای ،من یه کاربری قدیمی داشتم الان تعلیقه به خا ...

نمیامم باباا تنها سایت و پیام رسانی  که دارم همینه   

'نابیناشده توسط نور.
2706