2733
2734
عنوان

خانومای مذهبی یک لحظه بیاین برای حذف مو های زائد

| مشاهده متن کامل بحث + 5866 بازدید | 185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما گفتین همجنس اگه بدن همدیگرو ببینن حرامه.

من که کلا همچین چیزیو نگفتم

ولی فقط ناحیه بیکینی حرامه

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
من حرام نمیدونم لیزر رو آخه اونم خانومه  کارش همینه بار اولشم نیس  بعدشم برا شخصیت آدما ...

خانومای بیمار هم بلانسبت شما و جمع زیادن .امروزه حتی ممکنه عکس هم بگیرن بی خبر از طرف .

احکام هم همه جانبه هست .حالا شما به طرفت مطمئنی  و مجبورم هستی برای اینکار ،به نظر منم ایراد نداره .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ببخشید گلم میگم من صورتم و چانه و زیر چانه موهای زائد دارم بدبختی اینجاس سفیدی افتاده ب جون مکهای سر ...

عزیزم اگه موهاتون سفیده و رنگدانه نداره لیزر روشون اثر نداره باید الکترولیز انجام بدین

ممنون..  بعد همین نوره هم اصل و تقلبی داره؟  یا از هر عطاری میتونیم بخریم؟

نوره یا همون واجبی اصل تقریبا رنگش به سبز میزنه وبوی بدی داره فکرنکنم برای آپارتمان مناسب باشه ...بله عطاری ها دارن ولی اصل وتقلبی هم داره ...اگه عطاری مورد اعتمادی دارین از ایشون بخرید

اگه تهرانی این کلینیک میده دست خودت

اگرم نیستی ، میتونی تماس بگیری با کلینیک های شهرتون، بگی میتونم هزینه ی بیشتر پرداخت کنم. چون در حالت عادی نمیدن

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
واااا چرا ماستا رو میریزی توو قیمه ها واسه چی هر کی این کارو میکنه فکر میکنی منحرفه ؟ اونی ک شغلش ا ...

وقتی طرف روی احساس جنسی اش تسلط نداشته باشه و نتونه مدیریت کنه در هر شغلی باشه عمل غیراخلاقی انجام میده بنده هم به کسی توهین نکردم گفتم وقتی چنین افرادی ازادانه در اجتماع هستن و ادعای چنین مسئله ای دارن و ممکنه با بالا رفتن هورمونشون به طرف مقابل اسیب بزنن باید از بروز این حوادث پیشگیری کرد

توی دبیرستان هم کم نداشتیم از این دخترها ک توی سرویس بهداشتی به بدن هم دست میزدن الان رفتن رشته های اتاق عمل ،مامایی و امثال اینها 

خانومای بیمار هم بلانسبت شما و جمع زیادن .امروزه حتی ممکنه عکس هم بگیرن بی خبر از طرف . احکام هم هم ...

من چیزیو ک خودم مطمئنم درسته و از نظرم خودم ایرادی نداره و میخوامش انجامش میدم

الان راحتِ راحتم،مامانمم قبلا خجالت میکشید اما چون مجبور بود ب اصرار خودم بردمش و الان دیگه راحته.

بله یکی هست  انواع مختلف داره ولی میگن اونا که بو دارن طبیعی بهتره استفاده بشه

الان یکی از کابرا گفت فرق دارن. گفت نوره طبیعی هس.. ولی موبر داخل کارخونه درست میشه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2706