2752
2734

شوهر من خیلی آدم حساسیه و غیرتیه ، به من حتی اجازه اینکه شماره یکی از اقوام مرد رو داشته باشم نمیده 

ولی دیشب با دختر عمش حرف میزد خیلیییی عادی بود و وسط حرفاش گفت دورت بگردم😐 ( دختر عمش چند سال از شوهرم بزرگ تر هست ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم والا من اینو به خواهر برادر خودمم نمیگم😐😂 شاید خیلی صمیمی هستن؟

منم همینطور . اصلا شوهر من آدمی نیست ک با کسی صمیمی باشه ، حتی با مرد ها هم اینجوری حرف نمیزنه 

این دخترعمش هم چند ماه یه بار می‌بینتش

اره والا

والا ما به داداشمون نمیگیم! اونم جلو زنش! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊

خب پسر دایی من بهم نمیگه دورم بگرده

حتی بعد اسمم خانوم اضافه میکنه گاهی

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2706