2733
2734

همش بهونه میاورد که نمیتونیم باهم باشیم دعواهامون زیاده ....یادمه شب آخر دوستش باهام حرف زد گفت فلانی بدون تو خوشحال تره تو وقتی نیستی شادی بیشتری داره و ب کاراش میرسه منم بهش گفتم اگه باتو کات نکنه من دیگه هرگز باهاش حرف نمیزنم

بعد اون شب انقدر بهم برخورد و غرورم شکست که ۱ ساعت باصدای بلند گریه کروم و بعدشم بالا اوردم

دلم تنک شد ه؟

۲ سال دوس داشتیم همو

چیکار کنم از ذهنم بره   بیرون؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اول هم نمیخواسته شما رو و شما از رو سادگی دلباخته شده بودی 

چرا تو رابطه ۱۰۰ خودتون رو برا یکی هزینه میکنین که وقتی طرف رفت اینجوری سرتون بیاد 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

یک نفر رو جایگزینش کن تا بفهمی تنها عشق عالم اون نبوده عشق در ظرف درون توعه و به فرد مقابلت بستگی نداره یکبار دیگه عاشق یکی شو اما ایندفه آدم موندنی

روش اول رو نخواستی فلوکستین بعلاوه آیه 27 سوره ابراهيم سردت میکنه 

عزیزم جایی خوندم ما تجربیات بچگی هامون و الگوی رابطمون با والدینمون که‌در کودکی بهمون آسیب زده  رو در رابطه عاطفی بزرگسالی بازسازی میکنیم تا ایندفه ازش شکست نخوریم غافل ازینکه ایندفه شکست بدتری میخوریم 

توی روابط با والدینت برگرد عقب ببین همین الگو رو داشتی؟ از کمک روانشناس هم استفاده کن