2752
2734

هر چی میشه میگن چون خوشگل نیستیم فلانه چون خوشگل نیستیم بهمانه 🫤

به خدا ربطی نداره یه سری اوقات 

اونیم که میگه دنبال فلانم و بهمان ،یه آدم مزخرفه که فردا یه دختر خوشگل تر! به قول خودش دید ول میکنه شما رو و میره !

حالا جالب اینجاست این مردا که میگن به دوست دخترشون فلان مشکلو داری یا دختره میگه منو به خاطر معمولی بودنم و ...ام نخواست یا به زنشون عیب و ایراد میگیرن ،ازدواجشون ،خیانتشون و ...شون با زنی هست که معمولا از اون دخترا سطح چهره شونم پایین تره ...

بابا ،بیخیال ،اینقدر ارزش خودتونو پایین نیارین ...اوکی برید هر کاری دوست دارید انجام بدین ،ژل ،عمل و ...ولی دیگه خود ِ عادیتونم نکوبین ! یه کم خودتونو دوست داشته باشین ،یه کم اعتماد به نفسم خوب چیزیه ،باور کنید با همون دوست داشتنون به چشم بقیه خیلیم خوشگلین 😅هر چقدرم معمولی باشین ...

من تجربه شو داشتم ،حتی به قول بعضیا اون وسط سلیطه بازی و ...هم داشتم 😂ولی باز اونی که بخواد میاد دورت ،اونی که نخواد هر جوریم باشی پیگیرت نیست عزیز من ...

🤍🩶🖤

دوست ندارم دیگه درباره ی رابطه ام بنویسم ،من کاتم ،بلاکم ،منم جدیدا که حذفش کردم فعلا از بلاکی درآوردمش  ولی این آدم با یه تغییر من بدو بدو میاد منو ببینه و ...،تازه نه خوشگلم نه هیچی ،جدیدا هم فهمیدم از دور پیگیرمه ...

از اون ورم میدونم کسی هست که از من خوشش میاد ...بماند که چه جوری فهمیدم و ...

تازه مورد اولی منو با سبیل و پشم صورت و در افتضاح ترین حالتای ممکن دیده پس اونی که بخواد پیگیره ،اونیم که نخواد خوشگلترین دختر دنیا هم باشی پیگیرت نیست عزیز من 

با همین قانون ساده بار ها و بار ها خودمو قانع کردم که تا یه اشاره از کسی نبینم حتی دیگه بهش فکرم نکنم و بچسبم به زندگیم 

🤍🩶🖤

ارزش نداره جوونیمونو پای آدما هدر بدیم ...

وقتی خودمون بریم جلو ،حالمون بهتر میشه و باعث میشه حتی با آدمای بهتری آشنا بشیم و بگیم آدمای قبل زندگیم چه مزخرف بودن ...

اولویتتون خودتون باشین ،من یه مدت اولویت خودم نبودم به شدت از خودم متنفر بودم ،همه چیز خیلی بد بود ...

الان که عوض شده تا حدی تفکرم خیلی همه چیز بهتره ..‌.

حالا نرید تاپیکامو بخونید بگید تو خودت بدتری ...تاپیکام مشغله ی ذهنی هستن که فقط تو تاپیکا هستن و وقتی وارد زندگیم میشم تا حدی یادم میره تا مواجه بشم ...یعنی فردی که تو زندگیم هست ،خودشم این وسط یه جورایی 🪱میریزه 😂ولی بازم مدتیه اولویتم خودمم 

🤍🩶🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید