2752
2734
عنوان

شوهرم منو نمبینه

411 بازدید | 28 پست

لباس خوب می‌پوشم نمی‌بینه ناخن بلند میکنم لاک میزنم نمی‌بینه حرفای +۱۸ میزنم نمیشنوه مستقیم بهش میگم خواستمو خودشو ب بی‌خیالی میزنه .پرخاشگر نیس اما هیچ حس و عاطفه ای نشون نمی‌ده . بگین من باید چیکار کنم حس میکنم مثل یه گل دارم پر پر میشم . بغض کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا من بت بگم نامزد قبلیم حتی ب مارک جورابمم توجه داش و دونه ب دونه متوجه تغییراتم میشد ودوس داش اخرسر فهمیدم اینقدر توجه از این میومده ک هم خاله زنک بود هم زن باز وجدا شدم 

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

خوب بروطلاقتوبگیرتامام اینجورزندگی فایده نداره،خودت نابودمیشی منم شوهرم دقیقاهمینطوری بودبروتاپیکاموبخون ببین چی به سرم اومدبعدبشین یه تصمیم عاقلانه واسه خودت بگیر،خودتوازاین جهنم نجات بده،زندگی که توش عشق یه طرفه باشه جهنمه

2706