2733
2734
عنوان

حس میکنم خانواده رلم نفهم هستن یا خود شیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 55 پست
عشق روبزار در کوزه آبشو بخور  نکن با خودت احساس خوبی به خونوادش ندارم خودتو دستی دستی بدبخت نک ...

میسه بقیه پستای این تاپیکو بخونی

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوندمشون بخاطر همین میگم حیف جوونیته

نمیدونم نفهمن یا خودخواه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

[QUOTE=340373779]سخت چی من اون تایم قرص راکوتان میخوردم برون ریزی داش پوستم بعد میخواستن بیان خ استگاری من ب رلم میگف ...[/QUOTE

احتمالا تو آدم درونگرایی هستی و از سوپرایز خوشت نمیاد دوست داری با برنامه قبلی باشه منم همینطورم اما اون طفلی فقط چیزی که به نظرش درست اومده رو انجام داده و معلومه در موردت جدیه وگرنه هیچ وقت به خانوادش نمیگفت

کلا مدل خانوادش یجوره ک تو ظاهر هرک ببینه میگ چقد پشت همن برا انتخاب برادرشون ارزش قائلن چقد حامی هم ...

بلا به دور اينا چه توقعيه 

مال هركس برا خودشه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ی چن بار اشتباه کردم واقعا پای رفیق صمیمیش و اجیشو وسط کشیدم.ببین با رفبقش ی تولد مختلط رفته بود عکس ...

به نظرت این آدم ارزش داره؟ هم پول ندارع هم کار. ندارع هم روابط این شکلی داره هم زبونش درازه هم مثل بچه ترسو ها تا ی چیزی بهش میگی میگه کات و گوشی خاموش میکنه هم خیلی به حرف خونوادش گوش میده هم زبونش برا خونوادت درازه ک شما هیچی نداشتین 

این آدم خیلییییی بچس خیلی ازش دوری کن لطفاً مطمعن باش تحمل این آدم سخته ازدواج هم کنی طلاق میگیری 

به نظرت این آدم ارزش داره؟ هم پول ندارع هم کار. ندارع هم روابط این شکلی داره هم زبونش درازه هم مثل ب ...

بمن میگ منو ببندی با دست بسته پول درمیارم حالا جدیدا مربی کشتیم شده ولی شاگردا کمن اونم ک درمیاره کرایه سالنه 

گوشه مغازه هم لب تاپ تعمییر میکنه ولی باباشون چون بنگاه داشته زمین زیاد دارن هی میگ غصه نخور زمین هس

بلا به دور اينا چه توقعيه  مال هركس برا خودشه

میدونممممم ولی این برادرش براش رسما پدره وواقعا این رل منم خیلی پشتش بوده حتی میگ برام فراتر از پدر بوده ولی نمیدونم من حمایت خاصی از داداشش ندیدم فقط وقتایی ک دانشگاه بود جلو مغازه نبود اون میزاش ب درسش برسه

بمن میگ منو ببندی با دست بسته پول درمیارم حالا جدیدا مربی کشتیم شده ولی شاگردا کمن اونم ک درمیاره کر ...

به نظرم خوب فکر اتو بکن عشق دو روز دیگه نون و آب و زندگی خوب و خونواده شوهر خوب نمیشه 

عشق کمرنگ میشه میمونه احترام و پول و خونواده و اخلاق 

این آقا از این مواردی ک گفتم سه تاشو ندارع چجوری میخوای باهاش زندگی کنی 

روال عادی آشنایی و ازدواج به این شکل نیس 

عشق ودوستی بوده ن سنتی

2706