2733
2734

برادر بزرگش ک صاحب اون خانواده هس ب اصطلاح ب من گف اگ میشه من خانمم رو میعرستم ک باهاتون حرف بزنه 

وبرین بیرون من اون تایم مادرم کسالت داش نمیتونستم تنهاش بزارم بش گفتم مادرم کسالت دارن انشالله توی یک فرصت مناسبتر رفته ب رلم گفته این دختره اگ واقعا تورو میخواس اینو نمیگف

رلم برام تولد گرف بعد قبلش بمن گفته بود ک فقط اجیم باهامه بعدا دیدم ده نفر از اعضای خانوادشو اورده منم معذب مردم اونجا بعد ریدم بهش ک چی فک کردی اقا طرف میرن خواستگاریش باهماهنگی اونقدرسرخ وسفید میشه بعد تو....بعد وقتی ب خواهرش گفتم من واقعا جا خوردم ومعذب بودم خواهره رفته گفته دختره قدرنشناسه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه دراز و کوتاه ، ده نفر پاشدن اومدن تولد شما یعنی واقعا بهت احترام گذاشتن، براشون مهم بودی. 

در مورد قرار  اول هم شاید درست توضیح ندادی احساس کرده نمی خوای رایطه اتون رسمی بشه

ببخشید رفتی به خواهرش گفتی معذب شدم؟ خل شدی عزیز؟

ن با رلم بعد تولد بحثم سد بعد گوشیشو ی روز خاموش کرد نگرانش شدم بااجیش حرف میزدم بعد تو حرفام بش گفتم

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
اینکه دراز و کوتاه ، ده نفر پاشدن اومدن تولد شما یعنی واقعا بهت احترام گذاشتن، براشون مهم بودی.  ...

توضیح دادم برادرتون درجریانه مامانم معدش خونریزی کرده ....بعد من میگفتم برادرتون میگف اگ واقعا عاشق علی بودی اسمشو میگفتی نمیگفتی برادرتون

برادرو گاری ندارم ولی واسه تولد بیچاره ها خواستن سوپرایز کنن چند نفری امدن چیزی نشده بود... شما سخت ...

سخت چی من اون تایم قرص راکوتان میخوردم برون ریزی داش پوستم بعد میخواستن بیان خ استگاری من ب رلم میگفتم بزار ی فرصت مناسب حتی بش گفتم هر سوپرایزی خوشحالم نمیکنه اقا بلن شد کار خودشو کرد نفهم

توضیح دادم برادرتون درجریانه مامانم معدش خونریزی کرده ....بعد من میگفتم برادرتون میگف اگ واقعا عاشق ...

متاسفانه ازدواج همین شکلیاست، یه چیزی می گی یه چیز دیگه برداشت می کنن، واسه همین انقدر اختلاف بوجود می اد.

مهربون و با وقار باش،  همه چیز خودش درست می شه، غصه نخور.

فقط با نامزدت یا شوهرت هر حرفی بینتون بود نزار خانواده ها بفهمن، چون ابعادش بزرگتر می شه و کنترل از دستت در می اد.

متاسفانه ازدواج همین شکلیاست، یه چیزی می گی یه چیز دیگه برداشت می کنن، واسه همین انقدر اختلاف بوجود ...

ی چن بار اشتباه کردم واقعا پای رفیق صمیمیش و اجیشو وسط کشیدم.ببین با رفبقش ی تولد مختلط رفته بود عکس زنه بی روسری کیک زده بود تو صورت رفیق شوهرش بعد من قاطی کردم ک چرااینجاها میری اقا بمن گف داری محدودم میکنی وکااات .بمنی ک چقد باهاش ساختم اون روز انگار تیر خورد ب قلبم ب اجیش گفتم اونم گف حساس شدی وبعدا هرجا بره باهمین منم گفتم داداشت هیچی نداشته من با همه چیزش ساختم وخواستگار خونه راه ندادم بعد برادرت سراین مسئله بمن گف برک اجی نفهمش بجااینک بگ حق باتوعه قاطی کرد ک برادرم همه چی داره و یجور دیگ حرفو رسوند درحدی ک رلم بهم گف مگ بابات چی داشته ک از من توقع داری 

متاسفانه ازدواج همین شکلیاست، یه چیزی می گی یه چیز دیگه برداشت می کنن، واسه همین انقدر اختلاف بوجود ...

کلا مدل خانوادش یجوره ک تو ظاهر هرک ببینه میگ چقد پشت همن برا انتخاب برادرشون ارزش قائلن چقد حامی همن

ولی واقعا این نیس مثلا داداشش خیلی دستش ب دهنش میرسه نمیگ برادرم پیکی داره زشته یا مثلا نمیگ برا داداشم ی مغازه اجاره کنم 

ی چن بار اشتباه کردم واقعا پای رفیق صمیمیش و اجیشو وسط کشیدم.ببین با رفبقش ی تولد مختلط رفته بود عکس ...

یا مثلا من ابجیاشو فالو داشتم هررروقت عکس خودمونو استوری میکردم ی ری اکشن نمیدادن

بعدمن روز زن تولداشون همه مناسبتا رو تبریک میگفتم اونا انگار ن انگار سرررد

کلا مدل خانوادش یجوره ک تو ظاهر هرک ببینه میگ چقد پشت همن برا انتخاب برادرشون ارزش قائلن چقد حامی هم ...

از الان فکرتو به این چیزا نده،  برادرش اگر کمک کنه خیلی خوبه ولی واقعا وظیفه ای نداره، اگر هدفت ازدواجه ببین می تونی رو خودش حساب کنی، در ضمن یادت باشه ما همه شبیه خانواده هامون هستیم، ایا رفتار و اخلاق خانواده اش رو می پسندی؟

از الان فکرتو به این چیزا نده،  برادرش اگر کمک کنه خیلی خوبه ولی واقعا وظیفه ای نداره، اگر هدفت ...

اخه برادرش جریان داره اینا تویکی از شهرای قدیمی ایرانن ی خونه باغ میخره داداشه اقا با گنج یاب ی مجسمه طلا پیدا میکنن و زندگیشون از این رو ب اون رو میشه بعد رل من ۳۴ سالشه کلا عمرش درگیر ورزش حرفه ای بوده تو دعوا چاقو میخوره دیگ ن کاری ن وررشی افت میکنه و تو مغازه داداشش سیستم تعمیر میکنه

اونا ک هیچی ولی به نظرم تو مشکل داری ک میخای با این آدم و خونوادش ازدواج کنی  آدم درستی به نظر ...

اره درست میگی عزیز لعنت بر عشق

2706