2752
2734
عنوان

دارم خفه میشم چرا سرش داد نزدم

1142 بازدید | 31 پست

خواهرشوهرم یه وسیله داشت داد به شوهرم گفت اینو خونتون قایم کنید منم گفتم فعلن بزارش زیر تخت جا برای قایم کردن نیست تا بعد این دیشب خونه ما موند من از تاریکی میترسم نصف شب در اتاقو باز گذاشتم نیم ساعت پیش با سروصداش بیدار شدیم دیدم وارد اتاقمون شده و سعی میکنه وسیله شو در بیاره حالا ما خواب بودیم و من اصلن لباسی تنم نبود شوهرم بیدار شد گفت چیکار میکنی برو بیرون از رو نمیرفت اینقد نفهم و بیشعوره

درونم یه دختر بچه هست که همه چیز رو با چشم های پر از بغض قبول کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا شما یه شب لخت نمیخوابیدی . یا در اتاقو قفل میکردی 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2706