2752
2734

چطور من دلم نمیاد ذره ای باعث شدن دل کسی بشم 

اما باعث بشه که این وقت از ناراحتی خابم نبره 🙂 

من چطور میتونم ادمی که انقد بده و عذابم میده رو دوستش داشته باشم ؟ اون چطوری میتونه انقد راحت دل بشکنه 🙂 

خیلی خسته ام میدونم چند ساعت بعد پامیشم و ادای یه دختر قوی رو درمیارم اما اینجای زندگیم دلم بدجوری شکسته کاش میشد که خدا بیاد و بغلم کنه 

وای بمیرم برات غصه نخور چرخ روزگار میچرخه یه روزم میوفته دست تو 

میدونی اخه بدجوری دلم شکسته 🙂 

فکر کن میرم نماز بخونم سجاده رو بغل میکنم و گریه میکنم 

خیلی بد کرد باهام خیلی درصورتی که حقم این نبود 

نمیدونم واقعا خدایی که این همه باورش داشتم هست 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی اخه بدجوری دلم شکسته 🙂  فکر کن میرم نماز بخونم سجاده رو بغل میکنم و گریه میکنم  ...

منم خیلیا باهام بد کردن اشکمو درآوردن‌ دلمو شکستن‌ گذشت تا روزی رسید که همون آدما جلوم گریه کردن دلشون شکست.‌.هر چیزی به وقت خودش تاوان داره

گریه کن که خودت خالی بشی نه بخاطر اون هیچکس ارزش نداره بخاطرش گریه کنی

🙂🙂  این ناراحتم میکنه که من با وحود همه بدیاش خیلی دوسش داشتم  اما اون نامردیو در حقم ...

چرا آخه دختر

چند سالته مگه از الان بخوای واسه هر کسی صد خودتو بزاری چیزی ازت نمیمونه که من اینو دیر فهمیدم ولی هیچکس حتی خانوادتم‌ نباید محبت زیادی و دوست داشتن ببینه‌ بعضیا جنبه ندارن

چرا آخه دختر چند سالته مگه از الان بخوای واسه هر کسی صد خودتو بزاری چیزی ازت نمیمونه که من اینو دیر ...

من واسه هرکسی صد خودمو نذاشتم 

اون اولین و البته اخرین کسی بود که اجازه دادم بیاد تو زندگیم که دوسش داشتم 

اما من میرم بدجوری حسرت میشم رو دلش دیگه تا ابد دستش بهم نمیرسه 🙂