2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نماز شب 

چله دعای معراج 

روضه حضرت ابوالفضل 

نذر امام حسین 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

همه دعاها ونذر ها جواب میدن  ...شرطش اینه که شما به کاری که داری انجام میدی اطمینان داشته باشی وباخلوص کامل نیت کنی والبته توکل

شکر خدا که در پناه حسینم که عالم از این خوبتر پناهی ندارد❤️❤️❤️❤️❤️❤️
همه دعاها ونذر ها جواب میدن  ...شرطش اینه که شما به کاری که داری انجام میدی اطمینان داشته باشی ...

من هرختمیو برمیدارند با اعتقاد کامل قلبی میخونم یعنی تصور میکنم اون اتفاق برام افتاده و هیچ وقتم توکلمو نصبت به خدا از دست نمی‌دم حتا اگه حاجتمو نده ولی نمیدونم چرا منو نمی‌بینه😢

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨