2733
2734
عنوان

امتحان علوممممم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 49 پست
😂😂😂🌹

😂😂😂😂چ خوبم من

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
پس هم دردیم 😄

من یجی بگم و برم شروع کنم 

عزیزم ببین هیچ استرسی نداشته باش 27 ساعت وقت هست 

یعنی وقت زیاده و اینکه همکلاسی‌ات چجوری خوندن  روش مطالعه فرق داره 

اونا شاید تند تند نگاه مردن و ت با دقت خوندی 

((دل سپردم به خدا هر چه که او خواست؛همان🤍✨))میشه لطفا یه صلوات برام بفرستید..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عالی😂🫣 حالا جوتبت چیه

جوابم دودلم ببین ازش خوشم میادااماعاشقش نیستم چون دلم جادیگه بودبهش نرسیدم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
جوابم دودلم ببین ازش خوشم میادااماعاشقش نیستم چون دلم جادیگه بودبهش نرسیدم

🥹❤️ عزیزم 

ولی خوب عشق به وجود میاد

🥹❤️ عزیزم  ولی خوب عشق به وجود میاد

نمیدونم شاید خدایی هم خوشگل هم خوشتیم هم شاغل هم خونه ماشین داره هم توکارخرید و فروش ماشین اما خب خداکنه اگ خیرمهر و محبتش ب دلم بیفته

چند سالتونه ؟

۲۷

ی مشت دبستانی ریختن تو سایت شت

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚
کلاس نهمی داشت در مورد بوجود اومدن عشق باهاتون صحبت می‌کرد خندم گرفت 😄 حالا کاریش ندارم فقط خواستم ...

مگه دروغ میگم؟! 

شما که کلاس نهمی نیستید راهنمایی کنید هداروشکر شعور دارم❤️

کلاس نهمی داشت در مورد بوجود اومدن عشق باهاتون صحبت می‌کرد خندم گرفت 😄 حالا کاریش ندارم فقط خواستم ...

چی بگم بالاخره الان ماشاالله همه عاقل و بالغ شدن

2706