2733
2734
عنوان

با ماهی هفت تومن کم میارم

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 68 پست
من خودم چون به این موضوع واقف بودم فرهنگیان نرفتم وقتی میبینی کمه وقت تلف کردنه

بخاطر سابقه پایینمونه.

وگرنه مدیرمون ۲۱ میلیون حقوقشه. بازنشست داره میشه.

کنکوری هستی؟

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون

خواهش می‌کنم کلا از من به تو نصیحت زندگی رو خیلی سخت نگیر ! ببین شاید اینو بهت نگفتن اما واقعیتش اینه که زندگی فقط صد سال اولش سخته 😂 بعدش آسون میشه!😂

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
بخاطر سابقه پایینمونه. وگرنه مدیرمون ۲۱ میلیون حقوقشه. بازنشست داره میشه. کنکوری هستی؟

نه.بودم

تا میاد به بیست ملیون برسه اون موقع ارزش بیست ملیون مث دوملیون الانه

من خودم چون به این موضوع واقف بودم فرهنگیان نرفتم وقتی میبینی کمه وقت تلف کردنه

والا🤭🤭

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خورد و خوراکم یه غذایی بیرون میخورم یه وسیله ارایشی چیزی بخرم دارو مصرف میکنم پول دارو نمیدم  ...

هفت تومن خوردن و ارایش ؟

برای بعضیا خرج یه روز سگشونه و بعضیا یه برج زندگی

ببین کجای جامعه ای

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
هفت تومن خوردن و ارایش ؟ برای بعضیا خرج یه روز سگشونه و بعضیا یه برج زندگی ببین کجای جامعه ای

بسم الله

هنوز حیوون خونگی ام نگرفتم

بگیرم چی میشه

رفتم دوتا ماست پروبیوتیک و دوتا شیر گرفتم شد یک ملیونودیویست

من چ گناهی کردم ماستای عادی رو نمیتونم بخورم

تراپی مجبورم برم. خریدم ک لباس و اینا زیاد نمیخرم.خریدای جزئی انقد میشه

عزیزم عصبانیم کردی😂رقصو بنداز دور بره

صدقه هم بده توی پولت برکت میاره

تراپی ینی همون پیش روانشناس میری؟

پول کاشت ماشت و ایناهام نده نکن ینی اصن

عزیزم عصبانیم کردی😂رقصو بنداز دور بره صدقه هم بده توی پولت برکت میاره تراپی ینی همون پیش روانشناس ...

اره تراپی همون روانشناسه

کاشت و ماشت ک اصلااااااا همینم مونده یک گلیون هرماه بدم برا زیبایی.

من فقط سلامت روح و روانمو جسمم برام مهمه.

رقصم برا روحیم میرم

اره تراپی همون روانشناسه کاشت و ماشت ک اصلااااااا همینم مونده یک گلیون هرماه بدم برا زیبایی. من فق ...

افرین کار خوبی کردی درونتو درست کن💚

شاغلی یا دانشجو

البته هرجایگزینی برا رقص بذاری پولش مشابه میشه خواستم بگم بجاش استخر و ماساژ و ایناها بری بازم همون میشه

حق بخدا حق رفتم یه غذا بیرون بخورم شد پونصد اخه اشپزی بلد نیستم خیلی هم تلاش کردم یاد نگرفتم ماما ...

والا اگه داری به نظرم به خودت برس .همه که قرار نیست تو یه سطح زندگی کنند.شرایط آدما متفاوته، جوونی و مجردی هم هیچوقت بر نمی‌گرده.کاش من پولم خرج دارو نمیشد اصلا غصشو نمی‌خوردم 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
2706