2752
2734

مریضیم هممون و حالمون خیلی بده .

منم باردارم.

دیروز همسرم و پسرم و مادرش رفتن تره بار میوه بگیرن.من خواب بودم.

وقتی برگشتم مادرش دو سه بار آیفون زد که پشت آیفون حالمو بپرسه،یه دفعه بلند شدم خیلیم حالم بده بود خیلی.

پای آیفون بودم یهو حس کردم تو دیدم رگه های سیاه داره میاد یه دفعه مثل مه سیاه جلوی دیدم رو گرفت .دیگه هیچ جا رو نمیدیم تلفنو انداختم اومدم بشینم یه صوت خیلی خیلی خیلی بلندی تو گوشم پیچید که از شدت صداش چشم درد گرفته بود.دگ نه می‌شنیدیم نه می‌دیدم.عقب عقب اومدم افتادم زمین ولی نه چیزی حس میکردم نه می‌شنیدم نه می‌دیدم خیلیییی حس ترسناکی بود تا یه دفعه دیدم همسرم با آب قند بالاسرمه دوستاش می‌لرزید می‌گفت فاطمه منو میبینی چی شده آب قند ریخت تو دهنم یه ذره که فهمیدم چخبره به گریه افتادم از ترس.خیلی بد بود خیلییییی.شنگ حس کرده دارم میمیرم قشنگ لمس کردم.

نمی‌دونید علت این حالت چیه؟ بخاطر چی پیش اومده؟

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آبله گرفتید همتون؟

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
خطاهای املاییم بخاطر تایپ خودکار کییوردمه ببخشید

ممکنه فشارخون بارداری داشته باشی حتمادکتربرو

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

قندوفشارت باهم افتاده بوده

منم یبارقلیون کشیده بودم قبلش هم ماهی خورده بودم ماهی سرده دیگ 

نشسته بودم پاشدم یهو سرم مث ناقوس صدامیومد منگ شدم چشام سیاهی رف کم کم افتادم زمین شوهرم بم اب قندداد خوب شدم

مواظب خودت و نینی باش

❤ My love M❤💍
2706