2752
2734

مگه ما چقدر چغر و بد بدنیم.

ب ولله ک اشتباه گرفتی😭😞

دیشب از زور مریضی بلند بلند ناله میکردم و هزیون میگفتم.دختر سه ساله ام هم ب کنارم همینطور.

ینی در حال مرگم اونو نوازش میکردم ک آروم بشه..

اون دوسه روزه کمی سرما خورده.من از صبح دیروز .و دیشب ک اومدم بخوابم انگار یکی تیزی تیغ رو میکشید تو گلوم و همزمان چشمام و گلوم میسوخت و اشک می ریختم

شوهرمم باید ساعت ده دقه ب۵صبحمیزد بیرون و باید زودتر میخوابید.

دخترمم با حرف اون اروم نمیشد.این وسط همسایه اومده پشت در فشارش بالا بود نگران بود.

دیگه نگم ک از صبح یکی اومده بود برقای سوخته رو درست کنه میدویدم براش وسیله بخرم.و ظهر مادرشوهرم مهمون داشت و اونجام رفتم کمک و شب مهمونش اومده خونه خودم تا اخر شب پذیرایی کردم..

ب شوهر هم ک ادم باید سرویس بده....

دیگه خداروشکر حالم خراب بود سمتم نیومد 😔

فقط جوری اعصابش بیچاره از اه و ناله های من و دخترم خط خطی شده بود ک در حالی ک دارو برامون می اورد و عنبر نسا دود میداد همش آرزو میکرد ک ای خدا من مریض بشم و اینا هیچ وقت مریض نشن 💔

حالا دیگه خدا میدونه و هر کی مادره ،... که در طول شب چند ملیون بار با حال خراب و خابالو باید پاشم پتویی ک بچم از روش زده کنارو بندازم.. و اون دو ثانیه بعد دوباره بزنتش کنار . یا حتی شروع کنه ب گریه ک چرا انداهتی.... حالا بیا و باز بچه رو ساکت کن.

سه سالشه بچم.خواهشا راهنمایی 🥺

ویروس بدیه ما هم گرفتیم .من با دو تا بچه کوچک که اونام گرفتن .من کلا تو‌زندگیم کم اوردم جه طور داد بزنم که احتیاج به کمک دارم البته خدایی شوهرم کمکم هست ولی خب به هر حال همیشه خونه نیست که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راهنماییم اینکه مهمون دعوت نکن یا اگه مهمونی خواست بیاد خونتون بگو شرمنده مریضیم،در طول روز هم ب خودت فشار نیار،درضمن خدا این مسئولیت ها رو دوش ما نداشته شوهر و فرهنگ بد گذاشته ک درک نمیکنن خانوم ها رو ،پای خدا رو الکی وسط نکشیم با این فرهنگمون

ویروس بدیه ما هم گرفتیم .من با دو تا بچه کوچک که اونام گرفتن .من کلا تو‌زندگیم کم اوردم جه طور داد ب ...

ای وای از این ویروسا.

اره دقیقا 

بابامنم شوهرم کمک میکنه ولی این دختر با باباش ساکت نمیشه موقع بهونه گیریاش انگار بیچاره رو ادم حساب نمیکنه .ما چ گناهی کردیم اخه خواهر 

راهنماییم اینکه مهمون دعوت نکن یا اگه مهمونی خواست بیاد خونتون بگو شرمنده مریضیم،در طول روز هم ب خود ...

هعی ک مهمون بیچاره ی مادر بزرگ بود با دوتا دختر ۱۰ ساله. برا اولین بار اومد خونم بعد ازینکه ۸ ساله عروس شونم(مادربزرگ شوهرمه).

شوهرمم کمکمه ولی دخترم مریض اینا میشه با اون ساکت نمیشه. فقط بغل من 😐

ای وای از این ویروسا. اره دقیقا  بابامنم شوهرم کمک میکنه ولی این دختر با باباش ساکت نمیشه موق ...

دقیقا موقع مریضی دوتاشون میچسبن به من 

ولی شما هم‌دیگه قشنگ‌مبگفتی ما بد مریض شدیم 

میدونی این ویروس همون کروناست البته خدا رو‌شکر خطر جانی نداره ولی همین مامانه منو یه هفته بیمارستان انداخته پس عین همون‌دوران‌مریض شدی نه برو نه بیان 

هعی ک مهمون بیچاره ی مادر بزرگ بود با دوتا دختر ۱۰ ساله. برا اولین بار اومد خونم بعد ازینکه ۸ ساله ع ...

نباید اصلا برات فرقی داشته باشه ک کیه و کی اومده خونتون؟شاید اون بیچاره هم ویروس بگیره آخه ،من خودم ویروس داشتم رفتم خونه خواهرم همشون ب نوبت رفتن دکتر بیچاره ها

حالا دیگه خدا میدونه و هر کی مادره ،... که در طول شب چند ملیون بار با حال خراب و خابالو باید پاشم پت ...

دخبرای من یکی دو سالشه یکی ۶ ساله . تا پارسال بزرگه هم دوست نداشت پتو بندازه امسال خودش میندازه منم فقط اتاقو گرم میکنم و لباس کافی بهشون میپوشونم همین . 

هعی ک مهمون بیچاره ی مادر بزرگ بود با دوتا دختر ۱۰ ساله. برا اولین بار اومد خونم بعد ازینکه ۸ ساله ع ...

کلا شما مریض بودی باید از آدما دور میشدی نه مهمون میومد نه مهمونی میرفتی،الان یه جماعتی رو مریض کردی

نباید اصلا برات فرقی داشته باشه ک کیه و کی اومده خونتون؟شاید اون بیچاره هم ویروس بگیره آخه ،من خودم ...

اصلا صبح تا شب حالم بد نبود . شب ک رفتن و خوابیدم اینجور شروع شد ب اذیت.

دخبرای من یکی دو سالشه یکی ۶ ساله . تا پارسال بزرگه هم دوست نداشت پتو بندازه امسال خودش میندازه منم ...

عزیزم نمیدونم چرا بچه ها اینجوری اند ..

امسال هوا سرد مونده. اگه میدونستم بخاریو جمع نمیکردم ک

کلا شما مریض بودی باید از آدما دور میشدی نه مهمون میومد نه مهمونی میرفتی،الان یه جماعتی رو مریض کردی

عزیزم من چ تاپیکی زدم و شماها چی میگید.جهتاطلاع من ویروس نداشتم .