2733
2734

میدونستین یه سری کاربری ها هستن که با هم تیم میشن و یکی مثلا میاد تاپیک میزنه بچه ها بهترین دکتر ... چیه؟ یا مثلا شوهرم میخواد بره مو بکاره و کجا بره ؟ بعد بقیه کاربر ها میان هر کدوم یه چیزی میگن که همش تبلیغ یه دکتر هست، ما هم که ساااده، من شک مردم امروز رفتم بقیه تاپیک های این کاربرها رو دیدم. همممش در مورد همین موضوعات بود 

تازه فهمیدم چه دست هایی که پشت پرده ست 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونستم ولی ایرلنیا کلا توهم توطئه داریم 😅سخت نگیر

بزو یه چند تا موضوع این مدلی سرچ کن وقتی دیدی خیلی از کاربرا دارن اسم یه نفرو میگن برو کاربری هاشونو نکاه کن، متوجه میشی

بزو یه چند تا موضوع این مدلی سرچ کن وقتی دیدی خیلی از کاربرا دارن اسم یه نفرو میگن برو کاربری هاشونو ...

من دقت نمیکنم بیشتر تاپیکهای علمی یا جنجالی میرم جایی که چیزی بلدم اون تاپیکها نمیرم

یک نفر هست چندین کاربری داره من چهار سال پیش فهمیدم وقت در تحقیق یه دکتر خوب بودم 

خوب اسمشو بگو بقیه ام بدونن

هنوز هست؟

یه تاجی💪💪💪 سر جدتون نکنین تیمای بی ستاره رو با ما قیاس😂😂
اصلا بعضیاشون انقدر طبیعی نقش بازی میکنن و با هم تبادل نظر دارن باورت نمیشه

من سینوزیت دارم همیشه تاپیک های در موردش رو سرچ میزنم و میدیدم اسم یک سری دکتر تکراری بود که یه سری معرفی کردن، خیلی تابلو تبلیغ کردن

نه من تاپیکی که یهو چن نفر بیان دکتر معرفی کنن ندیدم ولی تو تاپیک بقیه یکی دو نفرو دیدم تابلو تبلیغ ...

اونا که واضحن، ولی این دفعه خودم هم هنگ کردم از این همه نقش بازی کردن

2706