2752
2734
عنوان

کیا برای امتحان بیدارننن 😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من الان ۱۲امم. هیچ وقت استرس امتحان و نکشیدم😎😂بقول ت چ خونده باشم چ ن. چرا باید خودمو بکشم برای ...

همینو بگو 

ولی بگما بهت بیخیالی من خوب نبود البته تو کلاس یاد میگرفتم ولی حوصله ام نمی‌کشید بشینم زیاد دوره کنم 

ولی تو هم سال آخرته امسال خوب بخون که نتیجه خوبی بگیری ولی استرس نداشته باش 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
نه تجربیم و ۴ درس بیشتر نیست طول سال خیلی خوب میخوندم و نمره عربیم واقعا خوب بود ولی الان از شدت اس ...

عزیزم🥺🫂💙قربونت برم استرس نداشته باش.

برو دست و روتو بشور!!! موهاتو شونه کن جمع کن.

پیرهنت و عوض کن.

ی چای قهوه ای نسکافه ای درست کن یا صبحونه کامل بخور.

قشنگ دور جایی ک میخونی‌ رو مرتب کن...

بعد ی برگه آ۴ دربیار و مشخص کن تا کی متن و بخونی؛ مرور کنی نمونه سوال حل کنی و باز مرور کنی.

ب امیدخدا فردا صبح ساعت ۹ با خوشحالی و انرژی صد ا حوزه میزنی بیرون و برای شیمی کولاک بپا میکنی.

شبیه نقطه ویرگولم؛ خواستگار پایان، محکوم ب ادامه...
همینو بگو  ولی بگما بهت بیخیالی من خوب نبود البته تو کلاس یاد میگرفتم ولی حوصله ام نمی‌کشید بش ...

من میخونم.

اتفاقا نمراتم همیشه بالان چون استرس ندارم حتی اگ ی ساعت قبل امتحانمم باشه باامید ۲۰ شروع میکنم😂💔

شبیه نقطه ویرگولم؛ خواستگار پایان، محکوم ب ادامه...