2733
2734
عنوان

معشوقه شوهرم

1356 بازدید | 54 پست

شمارشو داشتم ولی تو این ۳ سال و نیم ن پیامی دادم ن زنگی 

فقط پارسال دمه عیدی شوهرم ۱۲روز غیبش زد بعد فهمیدم مسافرته اون زنه هم سفر بود یه بار زنگ زدم زنه چون شوهرم کل ۱۲ روز گوشیش خاموش بود زنه جواب نداد ولی بعد ک دوباره زنگ زدم دیدم بلاکم کرده دیروزم دیدم از همه برنامه های مجازی بلاکم کرده پروفشو چک میکردم ولی پیامی نمیدادم 

بنظرتون ب روی شوهرم بیارم چجوری شمارمو داره یا بگم شمارمو ب کسی دادی چی بگم چیکار کنممم الانم شوهرم ب بعونه سوپر رفت بیرون

گلم اشکال از شوهرته این وسط وگرنه مشکل شماره تو و زن های هرزه نیست  همون باری هم زنگ زدی شماره ...

اره میدونم چندمین بارشه خیانت میکنه ولی حرصم میگیره چرا باید شماره منو داشته باشه ک بدونه زنشم دلم میخواد بفهمونم یه جوری بهش خر نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا کمکت کنه عزیزم. تصمیم به جدایی نداری؟

شرایط جدایی ندارم هزار بار خواستم ولی بخاطر بچم موندم چون باباش اصلا مسولیت پذیر نیس میمونم تا بچم بزرگتر بشه ک از پس خودش بربیاد

راحت؟؟ شاید بخاطر این ک ۳ سال و نیم عذاب و رنجامو کشیدم بی حس شدم دیگ  اره یه دختر ۵ ساله

ببخشید این سوال رو میپرسم امیدوازم ناراحت نشی 

اما شما از لحاظ ج ن س ی برای همسرتون کم میذارید که اینطوری شده؟

همسرتون شمارو به لحاظ مالی کاملا تامین میکنه؟

2706