2733
2734

من خالم ۱۵ سال ازدواج کرده و خانواده شوهرش ادمای درستی نیستن کلا با خانواده مادریم همش در حال دعوا هستن 

مخصوصا پدر شوهر خالم خیلی بده شوهر خالمم ک عرضه و جرعت نداره از زندگیش دفاع کنه غذا خوردنشون تو یه خونه کارشون یه جا کلا مثل زمان قدیم

خالم چون عروس بزرگ انگار شده کلفت دوتا جاریای غریبش نقش خاله من فقط، اشپزی کردن تو اون خونس همین 

حالا بعد ۱۵ سال داییام و مامانم برا اولین بار گفتن از خودت دفاع کن نذار فکر کنن ساده ای 

حالا پسر، خالم ۱۴ سالشه پیام داده بع من که بخاطر شماها تو خونه ما جنگ عنترا و حرومزاده ها 

دیگ به مامانم نه زنگ بزنید ته پیام بدید منم گفتم چی شده اخه ساعت ۴ بود گفت برو از مامانت بپرس ک چی گفته بع مامانم 

ولی مامانم و داییام فقط گفتن از خودت دفاع کن همین چون بع خالم خیلی داره ظلم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه کسی که ۱۵ سال کار کرده . شده وظیفه اش و بقیه انتظار دارند. خاله شما سیاست یاد نداشت که کم کم کارش و کم کنه. لابد یهو اعتراض کرده اونام که بدجنس بودن و جنگ راه انداختن

دیگه کسی که ۱۵ سال کار کرده . شده وظیفه اش و بقیه انتظار دارند. خاله شما سیاست یاد نداشت که کم کم کا ...

نمیدونم اخه خالم اعتراض هم نمیکنه خیلی مظلوم از خودش دفاع نمیکنه 

همین حرف رو هم ک داییا و مامانم زدن شوهرش ناراحت شده اخه خب حرف حق

من حالم خیلی بد شد نگران خالم شدم نمیدونم چه اتفاقی افتاده خونش ک پسرش انقدر عصبی بود

خب فردا تماس بگیرید

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
نمیدونم اخه خالم اعتراض هم نمیکنه خیلی مظلوم از خودش دفاع نمیکنه  همین حرف رو هم ک داییا و ...

ولش کن شما کار بدی نکردید که. ولی خاله ات هم خودش باید یاد بگیره از حق خودش دفاع کنه. چقدر طفلک مظلومه