2733
2734
عنوان

عروسی دعوام نامزدم میگه ...

443 بازدید | 18 پست

میگه پول لباستو خودم میدم ولی می‌دونم اوضاع مالیش خوب نیست و خیلی بده و زیاد زیادم بابت این موضوع برام خرج نکرده 

اصلا دلم نمیاد قبول کنم 

دلم خوش نیست اینجوری 

چیکار کنم ؟تچ ی تاپیک دیدم ک می‌گفت اگه بهترین و برا خودت نخواهی خوب نیست 

منم دلم میخواد بهترینو بخوام ولی دلم ی جوری میشه 

بنظرتون اگه قبول نکنم و فکری می‌کنه ؟

البته تا الان گفتم قبول نمیکنم اونم گفت ن منم قبول نمیکنم 

وظیفشه اون بده دیگه تعارف کردن نداره که

اگه از همین اول زندگی هی اینجوری بگی واسش عادت میشه!

نمیگم مراعاتشث نکن

بحث اینه جاهای حساس و مهم که بنظر بزرگ میاد رو اون انجام بذه که ارزشت حفظ شه

ولی بعد مثلا تو ی جوری غیرمستقیم جبران کن 

هیچوقتم دیگه نگو مستقیم بهش ک نه و اینا

عوضش یاد بگیر جور دیگه غیرمستقیم جبران کنی مثلا ی جور ی جا دستشو بگیری یا هدیه ای چیزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وظیفشه اون بده دیگه تعارف کردن نداره که اگه از همین اول زندگی هی اینجوری بگی واسش عادت میشه! نمیگم ...

گفت ک ندارع و فقط ب مقدار می‌فرسته منم گفتم نه نفرست 

میتونم ندارع واقعا ب خاطر همین دوست ندارم خرج کنه 

تو این نداری هاش همیشه بیرون رفتیم پول اسنپ یک بارم نشده من حساب کنم ولی خب می‌دونم دستش تنگه 

گفتم بعدا ک پولت بیشتر شد رفتی سر کار از این کارا بکن 

می‌دونم بابت پول الانت خیلی اذیت شدی و منت کشیدی دوست ندارم دلم نمیاد خرجش کنم 

بعدا پولدار شدی دیگ فقط برای من خرج کن فعلا ول من

چرا غرور همسرتو نادیده میگیری ...."مردها دوست دارن برای خانومشون خرج کنن اجازه بده مثل ی مرد دست کنه توی جیبش وواست هزینه کنه حالا که خودشم  تمایل داره حتما داره که میخواد هزینه کنه ... شما هم جاهای دیگه هواش داشته باش مثلا خرید جهاز و هدیه و،،،،

گناه داره بیچاره  واقعا ناراحت نمیشه ؟زده نمیشه از اینکه عروسی کنیم ؟

نه مردا دوست دارن برای خانمشون خرج کنن

وقتی کسی قبول کرده ازدواج کنه پس فکر اینجاهاشو هم میکنه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
گفت ک ندارع و فقط ب مقدار می‌فرسته منم گفتم نه نفرست  میتونم ندارع واقعا ب خاطر همین دوست ندار ...

نامزده یا دوست پسر؟؟؟؟ اگر نامزدید که منت کشی و این جملات رو تکرار نکن 

بزار در حد توانش واریز کنه بگیر و تشکر کن 

عادتش نده  بذار اون هزینه کنه اوایل مردها خوشحال میشن  از این رفتار ولی به مرور وظیفه ات ...

اینکه ب نظرت زده نمیشه از عروسی کردن ؟و اینکه گفتم بالاترهم 

خیلی بابت این پولش اذیت شده و بهش گفتم بعدا سر کار رفتی برام خرج کن و بریز ب پاس کن برام 😂

اینو خرج نکن 

چرا غرور همسرتو نادیده میگیری ...."مردها دوست دارن برای خانومشون خرج کنن اجازه بده مثل ی مرد دست کنه ...

ب این جنبه نگاه نکرده بودم 

و واقعا بنظرم حق با شکاس

نه مردا دوست دارن برای خانمشون خرج کنن وقتی کسی قبول کرده ازدواج کنه پس فکر اینجاهاشو هم میکنه

مرسی عزیزم 

اینکه تا حالا گفتم قبول نمیکنم بعد چطوری بگم باشه قبول میکنم ؟

2706